Івано-Франківська область розпочинає участь у шведсько-українському дослідженні управління туристичною галуззю.
У липні 2022 року розпочалась робота над дослідженням “Роль залучення зацікавлених сторін у роботі зі сталого управління туризмом” у співпраці з Університетом Оребру (Швеція), Університетом Даларна (Швеція), дослідниками Центру соціальних наук з питань навколишнього середовища та сталого розвитку (CESSS), Центром досліджень індустрії гостинності (CeTLeR) за підтримки Фонду розвитку знань і компетенцій (KKS), пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Івано-Франківську ОДА.
Дослідження проводиться з метою вивчення ролі публічно-приватного партнерства та аналізу кращих європейських практик розвитку туристичних дестинацій для сталого розвитку громад і територій у Швеції для подальшого поширення провідного досвіду та сучасних європейських практик в Україні.
Від сьогодні управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської ОДА на запрошення експерта з розвитку туристичних дестинацій, громад і територій програм міжнародної підтримки України, кандидата наук з державного управління Тетяни Тимошенко долучається до проєкту “Значення публічно-приватного партнерства для сталого розвитку туристичних дестинацій: шведський досвід для України”.
Профільне управління облдержадміністрації виступатиме координатором реалізації проєкту в Івано-Франківській області. Участь у дослідженні візьмуть представники влади і бізнес-об’єднань гірської туристичної агломерації Прикарпаття – Верховинська, Ворохтянська, Косівська, Яремчанська територіальні громади, Карпатський національний природний парк, ГО “Асоціація готельєрів та власників садиб Яремчанщини” (м. Яремче), ГО “Туристична асоціація Гуцулія” (м. Косів).
З ініціативи ОДА до партнерської участі у проєкті запрошено Карпатський інститут аналітики “Frankolytics” Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
До теми: В Івано-Франківську відбудеться антифестиваль “Містичні читання-2022”