ІПН (ідентифікаційний номер платника податків) – є унікальним номером, який присвоюється кожному платнику податків у країні. Для фізичних осіб він складається з 10 цифр, а для юридичних – з 12. ІПН використовується для ідентифікації фізичних осіб, підприємств та організацій, зареєстрованих в Україні для оподаткування. Паспортні дані та ІПН – головні ідентифікатори всіх громадян України.
ІПН є обов’язковим для отримання різних видів податкових та бухгалтерських документів, включаючи податкові декларації, рахунки-фактури та інші. Він також використовується для перевірки податкової та кредитної історії платника податків. Більше інформації на тему можна знайти у статті за посиланням: https://youcontrol.com.ua/topics/yak-znayty-osobu-za-ipn-ta-pib/.
Як знайти ІПН людини?
Одним з популярних пошукових запитів є питання: «Як знайти ІПН людини?». Якщо ви хочете швидко дізнатися свій ІПН, а його немає під рукою, то найшвидшим способом буде заглянути в будь-який підписаний договір. Це може бути договір страхування, вкладу, кредиту чи будь-які договори з нотаріуса. У цих документах завжди вказується ІПН.
За потреби можна звернутися до органів фіскальної служби, щоб дізнатися про власний ідентифікаційний код. Але для отримання інформації вам доведеться засвідчити свою особистість, пред’явивши документ.
Чому важливо перевірити людину за ІПН?
Практично у кожної людини періодично виникає потреба знайти дані про інших людей. Але що робити, якщо з усієї вихідної інформації у вас є тільки ІПН? В ІПН зашифровано безліч персональних даних, а якщо людина є ФОП, то за допомогою системи YouControl ви зможете знайти про неї безліч корисної інформації.
Перевірити людину за ІПН можна для того, щоб підтвердити факт існування такого підприємця. Крім того, ІПН пошук дасть відомості про поточний статус ФОП, його присутність у списках санкцій, наявність судових справ та боргів.
Система YouControl People дозволить виконати комплексну перевірку з ІПН та ПІБ і надасть таку інформацію:
- чи обіймає людина значні посади в інших компаніях;
- чи немає судових справ щодо цих компаній;
- репутація людини;
- наявність людини у розшуку та санкційних списках;
- реєстраційні дані;
- відомості про майно;
- взаємозв’язок із політиками.
Процес пошуку та формування інформації займає кілька секунд і доступний у зручній для вивчення та роботи форми.