Поліція вкотре наголошує громадянам не довіряти телефонним додзвонювачам.
Від такого роду злочину й потерпів 62-річний мешканець Коломийської ТГ. До заявника зателефонував чоловік та представився працівником банку. Аферист повідомив, що з банківського рахунку коломиянина невідомі хочуть перерахувати гроші на Російську Федерацію.
Тож, для їх збереження, необхідно вказати персональні дані. Чоловік так і зробив. Згодом з рахунку зникло понад 37 тисяч гривень, повідомляють прикарпатські правоохоронці.
Аби розпізнати шахрайство і не стати його жертвою, слід запам’ятати:
- співробітники банку ніколи не вимагають назвати останні три цифри на зворотному боці картки (CVV-код), пароль від карти, термін дії, одноразовий пароль, код операції, який приходить на телефон;
- якщо вас просять перевести куди-небудь гроші для того, щоб активувати або розблокувати картку, не піддавайтеся на такі вмовляння. Адже співробітники фінустанови не можуть вимагати переказу грошей, а такі прохання явно вказують на шахрайство;
- дзвінок або СМС надходить з незнайомого номера, якого точно немає на офіційному сайті банківської установи. Номер також можна знайти на зворотному боці карти.