«Ми зі Славіком були знайомі ще з 2014 року, ще з часів АТО. З початку повномасштабного вторгнення я мав за честь бути в нього командиром. Добрішої людини, яка настільки готова прийти на допомогу, на виручку, дуже тяжко знайти. Славік, дякую за службу!», – каже побратим В’ячеслава Тушного Остап Рудий.
«Це був дуже скромний, ввічливий і врівноважений хлопчик. Я дивлюся на світлини, маємо альбом нашого класу, і на них дивиться добра дитина, з добрими дитячими очима. Але водночас, в той час в нього був мужній, дорослий погляд. Після школи він завжди незмінним тихим голосом питався: «Як там школа? Я зайду. Як там наші?» Це людина-приклад таких людських якостей як турбота, як повага, гідність, любов та вірність», – пригадує про свого учня класний керівник В’ячеслава Тушного Наталія Галюк.
«Хороша була людина, хороша, добра. Хоча в нього характер був трошки складний, але всім все допомагав і підтримував, і ніколи і нікого не лишав. Наскільки я чув, що і побратимів підтримував, усіх і друзів, і родичів», – каже друг загиблого Павла Брикіна Петро Сукенник.
«Це небесні ангели, які віддали свої життя за незалежну Україну. І дуже знаково, що саме на фасаді ліцею відкриті ці дошки. Адже наші діти щодня, ідучи до школи і повертаючись, будуть бачити портрети цих Героїв і згадувати про те, що вони віддали свої життя за те, щоб вони могли спокійно навчатися, щоб вони могли досягати науку», – упевнена директорка ліцею №3 Наталія Микула.
«Найбільша пам’ять про Героїв – це буде збільшення допомоги нашим військовим, щоб якнайшвидше була перемога і щоб усі повернулися живі й неушкоджені. Тому поруч з пам’яттю повинна бути постійна підтримка наших Збройних сил України для того, щоби дійсно таких анотаційних дошок було поменше у нашій громаді та в усій Україні», – підкреслює Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.
Читайте також: “Вдома мене чекають чоловік та син”: історія військової 102-ї бригади Маріанни Удод-Зомчак з Івано-Франківщини