Безкоштовне навчання на грантовій основі: історії студентів УКД

  • Стереотип, з яким часто стикаються абітурієнти: якісна вища освіта – це вкрай дорого. Проте в Університеті Короля Данила переконані, що вища освіта повинна бути доступною для кожної обдарованої молодої людини. Завперш, навчатися безкоштовно можуть випускники 11-х класів, які отримали високі бали на ЗНО / НМТ. Така ініціатива стала доступною за підтримки Фонду отця Івана Луцького.

    Абітурієнти, які склали ЗНО / НМТ на 180-200 балів, навчатимуться в Університеті Короля Данила абсолютно безкоштовно, тобто зі знижкою 100%. Для вступників, які отримали 160-180 балів на ЗНО / НМТ, університет надає 50%-знижку на навчання. До слова, грант діє упродовж усього періоду навчання за умови активної участі студента в житті університету й коледжу, відмінного складання заліків і екзаменів кожної сесії.


     
    Гранти, конкурси, державні місця та безплатне навчання – це ті можливості, які університет пропонує обдарованим молодим людям.

    Засновник університету, меценат, священнослужитель, наставник, перший ректор університету отець Іван Луцький дуже любив дітей й не був байдужим до їхньої долі. Для того, аби його добрі справи вершилися й надалі, керівництво університету заснувало фонд в його пам’ять, який функціонує впродовж близько 10 років. За цей час сотні дітей отримали можливість безоплатно навчатися й здобувати справді фахові знання.



    «Ми заклад, який формує простір успішності, і для нас важливо майбутнє наших студентів», – розповідає ректор УКД Мирослав Луцький.
     
    Таким шансом ще у 2019 році скористався сьогодні вже магістр-дизайнер, графічний дизайнер відділу маркетингу та зв’язків з громадськістю УКД Назарій Дрозд. Хлопець розповідає, що прагнув обрати найкращий заклад вищої освіти для своєї професійної реалізації, тому вступив до УКД.
     
    «Насправді, зараз через різноманіття освітніх програм майбутньому вступникові важко обрати заклад, у якому планує навчатися. Важливо, як на мене, враховувати не лише «фаховість» та престиж вишу, а й те, чи сприятиме він у формуванні тебе як особистості й чи не стоятиме осторонь твоєї професійної реалізації. Відвідавши День відкритих дверей, я ознайомився з університетським середовищем УКД, відчув студентську атмосферу та мав можливість  відвідати ряд майстер-класів зі спеціальностей. Зваживши окреслені перспективи, таки обрав УКД. Ключовим аспектом ухваленого рішення стало якісне технічне забезпечення, комфортний та сучасний простір. Крім того, чув багато хороших відгуків від знайомих, які здобували тут вищу освіту. Суттєвою перевагою стала наявність грантової системи навчання», – розповів Назарій Дрозд.


     
    Назарій склав ЗНО на понад 190 балів й, пройшовши творчий конкурс в університеті, отримав можливість навчатися в УКД безкоштовно. Для себе хлопець обрав графічний дизайн.

  • «Творчість у моєму житті посідала пріоритетне місце ще змалку. У дитинстві любив малювати, цікавився історією мистецтв, життям та творчістю митців, з часом самотужки намагався опанувати графіку, відтак – загорівся ідеєю створювати її самостійно, – ділиться студент, – тому, закінчуючи гімназію, я чітко усвідомлював, у якій сфері буду реалізовуватись надалі. Дизайн, на мою думку, є надзвичайно перспективною галуззю для втілення власних творчих амбіцій».

    На  другому курсі хлопець втратив знижку на навчання, адже не підтвердив свої знання під час заліково-екзаменаційної сесії.
     
    «На жаль, на другому курсі я отримав трійку за один предмет й на наступний рік мені не продовжили гранту. Насправді, це стало для мене мотивацією, адже, втративши можливість навчатися безкоштовно, я почав докладати максимум зусиль для того, аби повернути її, і вже на четвертому курсі я знову навчався в УКД за грантовою системою».

    Комп’ютерний дизайн в графіці, дизайн-проектування, рисунок, шрифти та живопис – ці та ще багато інших дисциплін зміг опанувати за роки навчання студент.



    «Для успішного дизайнера важливі практичні навички та багатогранний досвід у різних сферах дизайну. Дисципліни, що їх вивчали впродовж навчання, – частина мого професійного росту та розвитку. Тепер можу впевнено стверджувати, що завдяки УКД я став хорошим фахівцем-дизайнером, який після завершення навчання готовий до нових професійних та життєвих викликів».
     
    «Якісна вища освіта – це те, що приваблює абітурієнтів в УКД уже впродовж майже тридцяти років, – стверджує ректор закладу Мирослав Луцький. – Ми в Університеті Короля Данила «вболіваємо» за кожного нашого студента, створюючи умови для його росту та розвитку, розкриття потенціалу, творчих і наукових здібностей».

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!