Застосунок допоможе учням вчитися за сучасними методиками, батькам — краще розуміти своїх дітей, а вчителям — більше часу присвячувати розвитку учнів.
Його перевіряють школярі, вчителі та батьки.
“Мрія — новий досвід для всіх учасників освітнього процесу. Школярі зможуть керувати навчанням за сучасними підходами і без зайвого стресу. Батьки знатимуть, що їхнім дітям подобається і вдається найкраще, а де треба підтримка й увага. Вчителям Мрія спростить регулярну рутину, щоб більше часу було на розвиток дітей”, — зауважив Оксен Лісовий, міністр освіти і науки України.
Бета-тест у школах відбувається в три етапи:
- Моделювання реального використання. Учасники випробують увесь спектр можливостей Мрії в тестовому режимі: від входу в систему і ведення електронного журналу до комунікації в чатах і аналізу особистого прогресу.
- Підготовка до навчального року. Експерти “Мрії” проведуть у школах практичні семінари та тренінги. Спільно з ними педагоги створять розклади, сформують плани на рік і опанують ефективні методи роботи в системі.
- Пілотування в реальних умовах. Представники 40 шкіл стануть першими, хто проведе навчальний рік, використовуючи Мрію щодня.
“Мрія може стати фундаментом для найбільш ефективної та швидкої системи освіти у світі. Ми розпочинаємо бета-тест застосунку з українських шкіл, адже це найбільша освітня аудиторія — понад 10 млн учнів, батьків та вчителів. Тестування пройдуть 40 шкіл, а поступово Мрію зможе впровадити кожний освітній заклад. Далі масштабуємо проєкт на кожну ланку — від дошкілля до університетів. Наша головна ціль — допомогти учням реалізуватися в житті, батькам — краще розуміти успіхи і сильні сторони дітей, а вчителям — прибрати зайву бюрократію. Впевнений, Мрія стане геймченджером в освіті”, — наголосив Михайло Федоров, віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій і міністр цифрової трансформації.
Читайте також: У “Дії” з’явилось посвідчення ветерана