Блефаропластика — це пластична хірургічна процедура, яка дозволяє скоригувати верхню і нижню повіку, надаючи обличчю значно молодшого вигляду.
Шкіра навколо очей тонка і ніжна, тому ця область часто є однією з перших зон, де проявляються симптоми старіння. Крім того, м’язи, які підтримують як верхні, так і нижні повіки, з віком слабшають, і це може призвести до обвисання, набряклості, появи темних кіл та припухлості. У найважчих випадках ці проблеми можуть погіршити зір.
Для вирішення цих проблем можна провести процедуру блефаропластики: https://platinumlaser.com.ua/…/blefaroplastika-plastika-povik/, яка є однією з найбільш часто виконуваних косметичних процедур і може бути виконана за кілька годин під місцевою або загальною анестезією.
Види та особливості блефаропластики
Головна різниця між типами блефаропластики полягає в ділянці, яка піддається впливу. Верхня блефаропластика націлена на верхню повіку, а нижня — на нижню. Для деяких пацієнтів найкращим вибором може бути поєднання обох процедур, що називається круговою блефаропластикою.
Верхня блефаропластика
Природне старіння часто призводить до обвисання шкіри, надлишку жирової тканини та послаблення м’язів верхніх повік. Наслідком цього може стати нависання повік та їх опущення, що естетично викликає порушення природного контуру верхньої повіки. Верхня блефаропластика може видалити надлишок шкіри та тканини у верхній частині ока, щоб «відкрити» його і створити молодший вигляд. Вона також може підтягнути слабкі зв’язки, якщо край повік опущений.
- Як проводиться верхня блефаропластика?
Підтяжка верхньої повіки виконується шляхом видалення надлишку шкіри та м’язів, а іноді і жиру, через невеликий розріз на верхній повіці. М’язи над оком можуть бути переміщені перед тим, як шкіра буде піднята та повторно прикріплена.
Розрізи приховані у складці над оком, тому будь-які рубці будуть непомітні. Вся процедура зазвичай займає від 45 до 60 хвилин і може проводитися під місцевою анестезією.
Нижня блефаропластика
Оскільки нижня повіка опускається з віком, під оком можуть утворюватися «кишені», що призводить до появи темних кіл під очима. Жир або рідина можуть накопичуватися в них, викликаючи опухлість. Операція на нижній повіці може бути виконана для корекції зморшок, провисання або мішкуватої шкіри в області під очима.
- Як проводиться нижня блефаропластика?
Операція на нижній повіці виконується по-різному залежно від анатомії ока та очікуваних результатів. Два поширені підходи передбачають або зовнішній розріз (шкірно-м’язовий підхід), або розріз на внутрішній стороні повіки (транскон’юнктивальний підхід). Ці процедури трохи складніші за підтяжку верхніх повік і займають від 60 до 90 хвилин.
Деякі пацієнти досягають бажаних результатів завдяки комбінації цих двох процедур, яка називається круговою блефаропластикою.
реклама