За статистикою 90% людей на планеті має неправильний прикус. Старше покоління та багато молодих людей бояться відвідувати стоматолога через невдалий попередній досвід. Насправді ще 20 років тому похід до стоматолога в більшості випадків був досить неприємною, болісною подією. Та сьогодні все зовсім по іншому: протокол лікування та сервіс стоматологічних кабінетів і клінік максимально комфортний. Тому запит встановити брекети Львів та його стоматологи приймають охоче та регулярно.
Міфи про брекети
Своєю кропіткою працею та відгуками щасливих клієнтів львівські стоматологи розвіяли не один міф про недоліки та незручності використання брекетів. Найпопулярніший серед них той, що в дорослому віці брекети вже нічого не виправлять. Думаю, у вашому житті зустрічалася не одна людина, яка після 20 років вперше приміряла брекети і не жалкує про це, адже приваблива посмішка актуальна в будь-якому віці. Вважається лише, що брекет-системи недоцільно встановлювати людям старше 60-ти років.
Наступна група міфів об’єдналася навколо хибного уявлення про установку та експлуатацію брекетів, ніби вони:
- викликають постійний біль зубів;
- псують зуби;
- перешкоджають прийому їжі.
Та знову повертаючись до спогадів про рідних і знайомих людей, які носили брекети – ніхто з них не втрачав свідомість від больового шоку чи голодного запаморочення. Вони мають гарну посмішку і міцні зуби після використання брекетів під регулярним наглядом лікарів. Так, звичайно, дискомфорт в перші дні відчувається адже на ваші зубки чиниться умисний тиск, і тарань певно в ций період ви не зможете їсти, бо вона затверда. Але ж можна знайти альтернативу, бо головне кінцевий результат.
Адаптація до брекетів
Прийнявши рішення про установку брекет-системи, ви повинні зважити всі за та проти, адже це довготривалий процес, який може затягнутися на роки, в залежності від складності випадку. Лікарі, що ставлять брекети, виконують свою роботу професійно і якісно, та зразу після процедури у вашій ротовій порожнині з’явилася невелика чужорідна конструкція, до якої потрібно буде звикнути та прилаштуватися. Протягом перших днів ви можете відчувати:
- підвищене слиновиділення;
- труднощі дикції, вимови деяких слів;
- нові, неприємні відчуття під час прийому їжі, жування;
- ниючий біль щелеп.
Такі симптоми можуть супроводжувати вас в перші години, дні, в гіршому випадку тиждень, але точно не безперервно протягом всього курсу лікування.