Зберігання зерна та врожаю потребує певних умов та приміщень, які будуть відповідати чинним нормам. У зв’язку з тим, що більшість зерносховищ переповнені, зруйновані або знаходяться на окупованих територіях, все більше і більше аграріїв звертають увагу на інші альтернативи. Технологія зберігання зерна в полімерних рукавах є однією з таких.
Технологія зберігання зерна в рукавах
Ця технологія прийшла до нас з Аргентини та стала популярною в Україні. Всі дослідження показали, що зерно в рукавах не стає гіршої якості.
Такий спосіб зберігання використовують як фермери та аграрії, так і великі аграрні холдинги, які не мають спеціалізованих складських приміщень для зберігання.
Зберігати в таких рукавах можна зернові: пшеницю, кукурудзу, ячмінь та олійні культури. За допомогою даної техніки зерно зберігається мінімум 6 місяців. Деякі виробники полімерних рукавів дають гарантії до 18 місяців.
Які ж переваги технології зберігання зерна в полімерних рукавах?
Зменшення ризиків псування зерна шляхом технології анаеробного зберігання.
Завдяки цьому відбувається ізоляція від атмосферного повітря і життєдіяльність шкідників та грибків, які можуть псувати зернові під час зберігання припиняється. У полімерних рукавах зерно дихає і це дозволяє підтримати високий рівень якості продукту.
Економічна вигода
Використання цієї технології не потребує таких затрат, як будівництво нових сховищ або оренда елеваторів. Плюс аграрії економлять на доставленні продукції з поля до складу, адже розміщувати полімерні рукави можна на території господарств.
Надійність
Матеріали, з яких виготовлені, полімерні рукави зазвичай доволі міцні та проходять регулярний лабораторний контроль. Це дозволяє мінімізувати ризики пошкодження.
Тому враховуючи дані вигоди та ситуацію в країні все більше аграріїв надають перевагу технології зберігання зерна в полімерних рукавах.
В Україні саме ТОВ “АГ–БАГ–Україна” є лідером з продажу рукавів і силосних плівок для зберігання кормів та сухого зерна. Послугами та продуктами компанії користуються більше ніж 500 українських підприємств. Тим самим, підвищують ефективність власного бізнесу.
За допомогою наших продуктів з 2007 року в Україні було збережено понад 5 000 000 тонн якісних кормів.