• “Джек міг вижити”: Джеймс Кемерон відтворив фінальну сцену “Титаніка” з двома каскадерами

  • Джеймс Кемерон через 25 років після прем’єри “Титаніка” визнав, що Джек міг вижити.

    До таких висновків режисер прийшов після того, як відтворив фінальну сцену з фільму за участю двох каскадерів, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “24 канал”.

    Упродовж понад двох десятиліть фанати довго сперечалися про фінал культової стрічки “Титанік”. Тож після кількох років суперечок, режисер Джеймс Кемерон нарешті зробив висновок.

    З нагоди 25-річчя “Титаніка”, творці презентують оновлену версію стрічки. Її покажуть в кінотеатрах у форматі 3D 4K HDR і з високою частотою кадрів. В Україні вона вийде у прокат напередодні Дня святого Валентина – 9 лютого.

    Тож напередодні святкування, Джеймс Кемерон вирішив провести науковий експеримент, щоб визначити, чи дійсно на дверному плоті було місце для закоханої пари.

    “Ми дізнаємося раз і назавжди, чи міг Джек пережити аварію “Титаніка”, — каже Кемерон у тизері спеціального випуску, прем’єра якого відбудеться наступного тижня.

    Хоча Кемерон спочатку говорив про те, що судово-медична експертиза підтвердила, що “тільки один міг вижити” на дверному плоті, у спеціальному випуску він визнає, що Джек “міг би вижити”.

    Режисер найняв двох каскадерів, схожими на Ді Капріо та Вінслет під час зйомок, і відтворив фінальну сцену “Титаніка” в басейні, щоб перевірити кілька теорій.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

    НАШІ КОЛУМНІСТИ ТА БЛОГЕРИ

    Палій ЮліяПалій Юлія

    Блог дружини військового: навіть найменші дії мають значення

    Я недостатньо роблю. Хтось робить більше, ніж я. Та що я там допомагаю, це мало. Мій чоловік не воює і я відчуваю себе винною. Те, що я роблю – це ніщо в порівнянні з тим, що роблять інші. Скільки таких та схожих фраз мені доводиться чути й читати від людей, які допомагають військовим. Та коли

    Деркачова ОльгаДеркачова Ольга

    Світло розуміння для світу

    Здається, до Івано-Франківська поволі наближається відчуття Різдва. Бо ходиш між отими вогниками, штучними гілками, величезними псевдопряничними чоловічками і не розумієш, чому оте все має викликати у тебе відчуття радости та магії Різдва. У часи війни воно все швидше викликає роздратування і нерозуміння: нащо? Але добре, що є митці, які знають і відчувають, що справжнє Різдво

    Рязанцева ЯнаРязанцева Яна

    Покровський напрямок: що зараз відбувається на українському сході?

    В 2022 році моє місто знаходилось в 100 кілометрах від лінії бойового зткнення — глибокий тил на заході Донецької області. Покровськ, Добропілля, Білицьке, Білозерське і сусідні містечка й села стали прихистком для тисяч вимушених переселенців зі зруйнованих та окупованих населених пунктів.  Звісно, близькість фронту відчувалась в усьому — літаки в небі, важка техніка транзитом, пікапи

    Магда ЄвгенМагда Євген

    Пропорція для Путіна

    Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного