Вчені по всьому світу намагаються розгадати загадку, чому з багатьох іграшок діти різного віку обирають саме плюшевого ведмедика. Дарувати його дитині давно вже стало традицією. Плюшевий ведмедик – це річ, яка має бути в дитинстві, без нього, наче не повне дитинство.
Ось тільки обирати плюшевого ведмедика треба ретельно. До прикладу, в інтернет-магазині Big Mishki у всіх ведмедиків використовують тільки преміальні, екологічно чисті і безпечні матеріали, які не вигоряють на сонці і не линяють. Всі іграшки виготовлені з екологічно чистих, гіпоалергенних та безпечних для здоров’я матеріалів.
Дитяча любов до плюшевих ведмедиків має цілком аргументоване пояснення, яке багато в чому базується на психології. Адже не просто так іграшкові ведмеді вважаються символом доброти, щирості та відданості.
- Плюшевий ведмедик нагадує немовля. Пропорції тіла практично ідентичні. Малята до року охоче граються з ведмедиком, приймаючи його «за свого».
- Плюшевий ведмедик теплий, як мама, з такими ж розпростертими «руками» для обіймів. Іграшка, по суті, замінює маму.
- Плюшеві ведмедики завжди усміхаються. А тому здаються невразливими до життєвих невдач. Незалежно від того, скільки разів їх впускали, кидали на підлогу або забували на вулиці під дощем, вони завжди зустрічають своїх власників життєрадісною усмішкою.
- Плюшеві ведмедики дарують теплі обійми. Ніщо так не проганяє нудьгу, як теплі затишні обійми, які триватимуть рівно стільки, скільки цього хоче дитина. Ведмедики не вириватимуться з дитячих обіймів і не зможуть відволіктися на телефонний дзвінок. Обійми плюшевого ведмедя заспокоюють. Жодна модна лялька із пластмаси, робот чи машинка не можуть подарувати такого ефекту.
- Плюшеві ведмедики розвивають дитяче мовлення і соціальні навички. Коли малюки змушують плюшевих ведмедів вести діалоги та розповідати одне одному історії, дитина в ігровій формі розвиває мовлення та закладає основу для читання та письма.
Психологи переконують, що саме плюшеві ведмедики чудово заспокоюють дітлахів у стресових ситуаціях. Як би не було страшно (наприклад, на прийомі у лікаря), ця іграшка створює ілюзію, що поряд найближчий друг.
Ведмедик допомагає адаптуватися до нових умов. Наприклад, коли малюк переходить з колиски у батьківській спальні в окрему дитячу кімнату або вперше йде до дитсадка. Тримаючи в обіймах близького м’якого друга, легше переносити розлуку з мамою та період, коли в тебе зовсім немає друзів.
Для багатьох людей м’яка іграшка назавжди залишається найкращим другом, з якою вони не розлучаються у шкільні та студентські роки, після весілля та навіть народження власних дітей. І дуже часто це саме плюшевий ведмедик.
Також психологи рекомендують купувати плюшевих ведмедиків замкнутим дітям, які прив’язані до батьків. Дитині буде легше відпустити маму на роботу, якщо вона залишиться вдома з милим пухнастим ведмедиком.
До речі, плюшеві ведмедики позитивно впливають не лише на малечу. Згідно з науковими дослідженнями дорослі стають більш товариськими, рідше брешуть і частіше згадують про соціальну відповідальність, якщо у приміщенні є плюшевий ведмедик.
А статистика переконує, що об’ємні м’які іграшки, зокрема, плюшеві ведмеді, тішать жінок сильніше, ніж флакон парфумів. Якщо із жінкою зайти у відділ м’яких іграшок, їй точно захочеться доторкнутися і притиснути кожного плюшевого ведмедя. Навряд чи серед усіх м’яких ведмедиків можна побачити хоча б одного неприємного, негарного чи безглуздого. Кожен має свою родзинку.
Психологи пояснюють: у кожній жінці живе маленька дівчинка і саме плюшевий ведмідь буде нагадуванням про це. Якщо чоловік дарує таку річ, він тим самим показує, що піклуватиметься і захищатиме.