Електричний конвектор: що варто знати, щоб не помилитися з вибором

  • Не завжди у нас є можливість придбати дорогі та ефективні теплоносії. Тому вибір більшості падає на дешевші, але не менш ефективні. Йдеться, звісно, про конвектори.

    Вже близько зима, і так хочеться спокою, затишку і незрадливого тепла. І щораз гостріше постає питання про те, як обігріти помешкання. Не завжди у нас є можливість придбати дорогі та ефективні теплоносії. Тому вибір більшості падає на дешевші, але не менш ефективні. Йдеться, звісно, про конвектори. І для того, щоб потім не сушити собі голову над тим, який конвектор потрібен саме вам, пропонуємо зараз трішки у них розібратися.

    Типи конвекторів за способом монтажу

    Настінні. Їх можна прикріпити до стіни за допомогою кронштейнів у зручному для вас місці. 

    Підлогові. Мають підставки-ніжки або  коліщата. Це наймобільніший тип конвекторів.

    Комбіновані. У комплекті з таким конвектором ви придбаєте кронштейни для монтування на стіні та ніжки для використання на підлозі.

    Плінтусні. Вони сягають до 20 см заввишки, щоб їх можна було прикріпити над підлогою. Використовують такі конвектори переважно у комерційних приміщеннях з великими вікнами.

    Вбудовувані. Такі обігрівачі треба встановлювати ще на стадії будівництва або ж під час ремонту, тому вони підійдуть не у всіх ситуаціях.

    Звичайно, треба прискіпливо вибирати конвектор, який найкраще підійде саме для вашої квартири чи дому. Знайти ідеальний обігрівач можна на https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/konvektory.html, де є варіанти на кожну потребу і на будь-який гаманець.

    Варто пам’ятати, що тепло у вашому помешканні залежить від потужності конвектора. Що більший метраж кімнати, то більшу кількість Вт-одиниць повинен мати обігрівач. Наприклад, для кімнати площею 15 квадратних метрів потрібен конвектор потужністю 1 500 Вт, 25 кв.м — 2 500 Вт.

    Які ж переваги мають конвектори?

    Величезна кількість людей купує конвектори через те, що  вони мають низку безсумнівних переваг серед усіх теплоносіїв. Ось найбільші плюси власне конвекторів:

    • Доступна ціна — набагато дешевше, ніж тепла підлога, камін, кубометри дров або ж сонячні панелі. Конвектори коштують в середньому від 1 000 гривень.
    • Компактність — не займає у приміщенні багато місця, а сучасні моделі можна прикріпити до стіни. 
    • Портативність — конвектор можна будь-якої миті перенести в яке завгодно місце у квартирі чи будинку.
    • Простота в користуванні. Ніяких зайвих клопотів з монтажем — ви купуєте, вмикаєте і грієтеся. 
    • Безшумна робота. Можна спокійно залишати увімкнений  конвектор на ніч у спальні або дитячій кімнаті — ваш обігрівач буде працювати мовчки.
    • Швидка тепловіддача — електричні конвектори нагріваються за 1 хвилину і одразу діляться з вами своїм теплом.
    • Безпечність. Більшість моделей мають функцію автоматичного вимкнення і захист від перегрівання.
    • Екологічність. Конвектори — одне з небагатьох джерел тепла, які не виділяють диму і неприємного запаху.
    • Економічність. Існує стереотип, що конвектори споживають багато електроенергії. Але багато які з сучасних моделей обладнані електронними термостатами, з якими можна не боятися захмарних цін за компослуги.

    Як бачите, ця проста, недорога і зручна техніка може стати у пригоді багатьом з нас. Вибирайте свій найкращий конвектор і насолоджуйтеся рівномірним, лагідним теплом.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!