Перемикання цих черг здійснюється вручну, на відміну від інших.
У пресслужбі «Прикарпаттяобленерго» продовжують відповідати на найбільш поширені запитання від споживачів. Цього разу про перемикання електроенергії у підчергах. Вони пояснюють, що коли йдеться про підчерги, які диспетчери перемикають дистанційним способом (усі підчерги, окрім 6.1, 6.2), відхилення в часі допустимі в межах 10-15 хвилин.
Відбувається це тоді, коли треба ввімкнути одну підчергу та вимкнути наступну. Спочатку диспетчери АТ «Прикарпаттяобленерго» вимикають наступну, а потім вмикають попередню, внаслідок чого й можливі невеликі затримки в часі.
Дещо інша ситуація з підчергами 6.1 та 6.2, перемикання яких здійснюється вручну. Щоб здійснити ввімкнення та вимкнення по ГПВ, оперативно-виїзні бригади (ОВБ) мусять доїхати до енергооб’єктів та виконати роботу з перемикання.
Тут важливо враховувати ситуацію на дорогах, можливі затори, особливо в години пік, та наявність аварійних ситуацій, на ліквідацію яких також приїжджають ОВБ. Тобто внаслідок цих факторів для ручних черг можливі затримки і до 40 хвилин.
Нагадуємо також, що на сайті за номером особового рахунку або адресою проживання можна дізнатися свою чергу ГПВ. Для непобутових споживачів – за номером лічильника.
Також читайте: Представник німецької делегації зібрав залишки ракети в Івано-Франківську і планує подарувати їх “друзям Росії”