22 серпня о 21:30 затримали двох мешканців м. Бурштин під час багріння риб, пише Івано-Франківський Рибпатруль.
За фактами браконьєрства на обох осіб склали адмінпротоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства). Риби в них не виявили. Два знаряддя для багріння вилучили. Матеріали справи передаються до суду для накладення штрафів на браконьєрів – від 340 до 680 грн.
Продовжуючи здійснення рибоохоронних заходів, рейдова група рухалась вздовж р. Гнила Липа та вийшла до Дністра. Порушень правил рибальства не зафіксували.
Згодом 23 серпня близько першої години ночі держрибінспектори виявили та затримали на р. Дністер біля м. Галич місцевого мешканця під час незаконного лову риби. Галичанин за допомогою «водяного змія» (пристосування для утримання снасті на певній відстані від берега, місцева назва «сани») ставив свою 5-метрову сітку. На момент затримання він ще не зловив риби. Рибпатрульні вилучили як сітку, так і знаряддя для її встановлення.
На порушника правил рибальства склали адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи направили до суду для притягнення винної особи до відповідальності. Браконьєру загрожує штраф від 340 до 680 грн.
«Зазначу, що Івано-Франківських рибпатрульних можна зустріти на річках області як вдень, так і вночі. Тому раджу браконьєрам покинути свій незаконний промисел та опановувати вудку, спінінг. Закликаю всіх рибалок дотримуватись Правил любительського і спортивного рибальства», – наголосив в.о. начальника Івано-Франківського рибоохоронного патруля Ігор Корсун.
Для оперативного реагування на випадки порушення правил рибальства в Івано-Франківському рибоохоронному патрулі працює цілодобова телефонна «гаряча лінія»: (097) 392-72-80. Запрошуємо громадян до співпраці для збереження рибних запасів Прикарпаття.
До теми: Під час відпочинку на Косівщині п’ятеро туристів отруїлися грибами