Якісна упаковка потрібна всюди: від продажу побутової техніки чи сувенірів і аж до доставки піци чи будматеріалів. При чому важливо, аби упаковка була ще й компактна, бюджетна і що дуже важливо – екологічна.
Саме тому пластик лишається в минулому, натомість все більше підприємців обирають гофрокартон https://evopack.com.ua/gofrokarton-lystovyj/. Цей універсальний пакувальний матеріал вважають найбільш практичним у промисловості, торгівлі, вантажоперевезеннях, будівництві.
Упаковка з гофрокартону складається з трьох різних листів, з яких два рівні, а третій, що розміщується між ними, гофрований. Така унікальна структура робить пакувальну продукцію максимально надійною. Однак це далеко не єдина перевага.
- Легкість. Навіть велика коробка для побутової техніки з усіма роздільниками не важить практично нічого. Такий ящик у кілька разів легший за пластиковий. А ще він майже не додає зайвого об’єму – і це без шкоди для амортизації. Скорочуються витрати на вантажоперевезення.
- Матеріал добре зберігає фізичні та хімічні властивості, чудово тримає форму.
- Можна зберігати що завгодно.
- Гофротара виготовляється з екологічних матеріалів: волокна деревини, макулатура або целюлоза. У складі немає жодних пластифікаторів чи інших домішок. А на виробництво йде мінімальна кількість електроенергії та ресурсів. Така упаковка повністю розкладається або переробляється при утилізації.
- Гофрокороби – компактні. Доставляються і зберігаються в складеному вигляді на палетах, тому майже не займають місця. В одній вантажівці поміститься в рази більше гофрованих ящиків, ніж пластикової тари.
- Гофрований картон простий в обробці. З нього можна створювати упаковку будь-якої форми та конфігурації. Готові коробки легко збираються, а з листів можна зробити упаковку і самостійно – за допомогою скоб і скотча пакувального.
- Матеріал дає простір для фантазії і креативу, адже таку упаковку можна фарбувати всередині і зовні, оздобити зображенням чи надрукувати логотип.
Де придбати якісну гофротару?
Довіряти треба лише досвідченим виробникам. Наприклад, українське підприємство Evopack, яке вже 15 років у галузі, встигло переробити понад 400 мільйонів квадратних метрів картону. А це сотні тисяч одиниць продукції. Вся вона проходить тестування і контроль у лабораторії.
Для виготовлення тут є значні виробничі потужності. На замовлення йде від трьох днів – залежно від обсягу. А щоб не затримувати доставку, компанія має свій автопарк.