Сьогодні у прикарпатській поліції відбулася зустріч правоохоронців із родинами загиблих працівників міліції у зоні АТО.
Під час заходу керівник відомства Віктор Шкутов передав рідним Книгу пам’яті МВС. Усі присутні віддали шану полеглим захисникам Вітчизни.
Події на сході України стали новим випробуванням у здобутті незалежності, у якій знову гинуть кращі її сини. Серед них і 15 наших працівників та ще четверо безвісти зниклих.
До Книги пам’яті МВС увійшло 420 реальних історій життя нацгвардійців, міліціонерів, поліцейських, прикордонників і рятувальників. На жаль, цей сумний список поповнюватиметься, допоки країна-агресор не припинить неоголошену війну проти України.
Читайте також: В зоні АТО від рук окупантів загинула медик 10-ї бригади
Віктор Шкутов зазначив: «Ця книга – це найновітніша історія нашого народу, до якої увійшли імена найкращих синів і дочок України. Вони своїм життям виборювали нашу незалежність. Загиблі колеги – це справжні патріоти, які залишилися вірні Присязі до останнього подиху. Слава їм, нашим дорогим захисникам. Вони є прикладом для майбутніх поколінь як правоохоронців ,так і українців високої мужності, обов’язку та самопожертви заради майбутньої цілісної держави».
У книзі-пам’яті – чотирнадцять імен поліцейських, які загинули у боях під Слов’янськом, Іловайськом та Станицею Луганська.
Серед них – підполковник міліції Роман Фурик, старші лейтенанти міліції Петро Безпалько та Василь Семанюк, старший прапорщик міліції Володимир Шарабуряк, прапорщик міліції Володимир Лисенчук, старшина міліції Петро Остап’юк, старші сержанти міліції Віктор Яков’як та Михайло Шемегінський, сержант міліції Олег Перепічка, молодші сержанти міліції Зорян Білінський, Роман Грицик, Андрій Карабінович, Дмитро Пацино та Михайло Погорєлов.
Ще одного працівника Ігоря Гарасимчука, якого вважали безвісти зниклим під час проведення антитерористичної операції, було визнано загиблим уже після видання книги.
Під час зустрічі начальник поліції за дорученням МВС та профспілки МВС вручив матеріальну допомогу сім’ям загиблих, в яких виховуються неповнолітні діти.