• Історії маленьких героїв: у Мюнхені презентували фільм про дітей, які постраждали від війни

  • Кінострічка має назву “Діти у вогні”, вона створювалася як присвята кожній дитині у світі, яка постраждала від війни, насильства та тероризму. У фільмі розповідається про історії дітей з України, які мали спокійне життя до того, як одна російська ракета не зруйнувала його.

    У Мюнхені в суботу, 15 лютого, презентували фільм українсько-американського режисера Євгена Афінеєвського про дітей, які пережили бойові дії, отримали поранення внаслідок війни, але залишилися незламними. Щемлива стрічка, яка викликає сльози на очах, стала третьою в кар’єрі режисера, пише Кіно 24.

    Презентація кінострічки про дітей у Європі

    “Діти у вогні” демонструє стійкість, силу та здатність українських дітей долати ці трагедії та втрати. Кожна історія надихає людей. З метою підвищити глобальну обізнаність про вплив війни на найуразливіших представників української нації, номінант премії “Оскар” Євген Афінеєвський провів презентацію кінострічки в Мюнхені, де цими днями триває безпекова конференція.

    На показ завітало багато людей, серед яких посадовці та зацікавлені жителі. Серед присутніх були і самі герої фільму – діти з України. Гості мали змогу поспілкуватися з відважними маленькими українцями особисто.

    Перед промовою Євгена Афінеєвського глядачі довго аплодували режисеру, висловлюючи своє захоплення кінострічкою. Вони вигукували “Слава Героям України” та “Браво!”

    Історії українських дітей стали фільмом

    У кінострічці “Діти у вогні” розповідає про шістьох українців, які в досить юному віці пережили весь страх війни.

    Діти хотіли жити у вільній країні, займатися своїми хобі – хтось гімнастикою, хтось музикою. Але вони зіштовхнулися з агресією російського диктатора.

  • Діти вижили після ворожих атак, але тепер на все життя матимуть на своїх тілах згадки про цю страшну війну. російської агресії.

    • 12-річна Яна Степаненко втратила ніжки під час ракетного удару по вокзалу у Краматорську, куди в той страшний день вона приїхала з мамою.
    • 8-річний Ромчик Олексів постраждав під час масованого ворожого удару по Вінниці. Його тіло на 45% було в опіках.
    • 13-річний Стас Лях зазнав важкого поранення мозку, коли мирно спав у своєму домі на Харківщині.
    • Брати Янковські, 15-річний Володя та 9-річний Яков, з Одещини та 11-річна Вероніка з Вугледару не тільки дістали серйозні поранення внаслідок руйнування їхніх будинків, але й осиротіли.

    Євген Афінеєвський хоче розповісти всьому світу, що війна ще триває війна, жертви є щодня, а особливо від рук агресора гинуть і страждають діти.

    Як повідомляли, в Україні вийде фільм Сенцова, який розповість правду про війну. У фокусі – режисер Олег Сенцов, який служить в штурмовій бригаді та влітку 2023 року бере участь у контрнаступі. Його БМП підбивають, і він разом зі своїми бійцями опиняється в найближчій траншеї. Випадково увімкнена камера фіксує півтори години хаосу війни, в якому важко розібратися та ще важче на щось вплинути. У фільмі “Реал” немає монтажу та спецефектів, але є справжнє відчуття того, що відбувається на фронті.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

    НАШІ КОЛУМНІСТИ ТА БЛОГЕРИ

    Палій ЮліяПалій Юлія

    Блог дружини військового: Випробування війною. Як нас змінює нова реальність

    Кожного з нас змінить ця війна. Чуючи такі слова ще у 2022, я не уявляла, як саме це торкнеться мене самої та моєї сім’ї, та як я відреагую на це. Розуміння того, що внутрішні трансформації невідворотні, прийшло потім, пізніше. І той факт, що ми вже не будемо такими, як до початку повномасштабного вторгнення, треба визнати

    Деркачова ОльгаДеркачова Ольга

    ОБІРВАНА МЕЛОДІЯ

    «Ми були звичайною родиною, яка жила в любові, інколи в дрібних побутових сварках…» – ні, це не початок любовного роману. «Щастя було в усьому, планів на життя було так багато…» – це також не початок мелодрами про нещасливе кохання. «Мій тато дуже любив збирати гриби та гуляти в лісі…» – це не початок шкільного твору

    Рязанцева ЯнаРязанцева Яна

    Покровський напрямок: що зараз відбувається на українському сході?

    В 2022 році моє місто знаходилось в 100 кілометрах від лінії бойового зткнення — глибокий тил на заході Донецької області. Покровськ, Добропілля, Білицьке, Білозерське і сусідні містечка й села стали прихистком для тисяч вимушених переселенців зі зруйнованих та окупованих населених пунктів.  Звісно, близькість фронту відчувалась в усьому — літаки в небі, важка техніка транзитом, пікапи

    Магда ЄвгенМагда Євген

    Пропорція для Путіна

    Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного