Ріст податків у порівнянні з аналогічним періодом у 2023 році відбувся в усіх областях, окрім Луганської.
Івано-Франківщина посіла 3-тє місце в Україні за сплатою податків від сфери туристичної індустрії за І квартал 2024 р. Про це йдеться на сторінці Івано-Франківської ОДА.
За даними Державної податкової служби України, отриманими Державним агентством розвитку туризму України, Івано-Франківська область за показниками податкових надходжень від суб’єктів туристичної індустрії продовжує перебувати серед лідерів в Україні.
Державне агентство розвитку туризму оприлюднило дані податкових надходжень від туристичної галузі у розрізі регіонів за перший квартал 2024 року.
Найбільший ріст зафіксовано у чотирьох областях заходу України – Івано-Франківській (113%), Тернопільській (90%), Рівненській (75%), Волинській (84%), а також на Кіровоградщині (86%).
Цьогоріч значно зросли суми податків від суб’єктів туристичної діяльності в Івано-Франківській області, що дозволило Прикарпаттю увійти до трійки регіонів-лідерів.
За перший квартал 2024 року сплачено 73 млн 64 тис. грн проти 34 млн 237 тис. грн торік. У 2021 році до зведеного бюджету надійшло 40 млн 600 тис. грн податків.
Перше місце традиційно займає столиця України. Місто Київ за перші три місяці поточного року поповнило зведений бюджет країни на 183 млн 691 тис. грн проти 108 млн 5 тис. грн у 2023 році. За рік до повномасштабного вторгнення у 2021 році сума податкових надходжень від Києва була навіть меншою – 179 млн 200 тис. грн.
На другому місці – Львівська область. Львівщина цьогоріч сплатила до бюджету 95 млн 851 тис. грн. Торік від області за аналогічний період надійшло 69 млн 949 тис. грн. У 2021 році у першому кварталі Львівський регіон сплатив у казну держави 45 млн 400 тис. грн.
Здається, до Івано-Франківська поволі наближається відчуття Різдва. Бо ходиш між отими вогниками, штучними гілками, величезними псевдопряничними чоловічками і не розумієш, чому оте все має викликати у тебе відчуття радости та магії Різдва. У часи війни воно все швидше викликає роздратування і нерозуміння: нащо? Але добре, що є митці, які знають і відчувають, що справжнє Різдво
Коли Вові в роті охорони сказали, що їх будуть забирати в Черкаси для формування нового батальйону, то я попросила, щоб він навчив мене працювати мотокосою та бензопилою. Ми завжди все робили разом Кілька років тому ми вирішили зайнятися господарством. Розвели кролів, нутрій, качок-шипунів. Ну, й звісно, свині, кури. Це шалений обсяг роботи, але нас то
В 2022 році моє місто знаходилось в 100 кілометрах від лінії бойового зткнення — глибокий тил на заході Донецької області. Покровськ, Добропілля, Білицьке, Білозерське і сусідні містечка й села стали прихистком для тисяч вимушених переселенців зі зруйнованих та окупованих населених пунктів. Звісно, близькість фронту відчувалась в усьому — літаки в небі, важка техніка транзитом, пікапи
Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного