За рахунок стягнутих з правопорушників штрафів до державного бюджету спрямували майже 53 тисячі гривень, а іноземців зобов’язали у визначений термін покинути територію України.
У травні міграційна служба Івано-Франківської області зобов’язала покинути Україну 7 іноземців. Про це інформують у пресслужбі Міграційної служби Івано-Франківської області.
Щодо 7 іноземців-правопорушників (громадян Туркменистану, Алжиру, Польщі, Узбекистану, США, Азербайджану, Сербії) ухвалили рішення про примусове повернення до країн походження чи в треті країни.
Натомість до тих осіб, які не мають законних підстав для перебування в Україні і не виконують зобов’язання про примусове повернення з України додому, міграційна служба у межах наданої компетенції застосовує жорсткіші заходи впливу за процедурою примусового видворення з нашої країни.
До прикладу, учора до спеціалізованого пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства (ПТПІ), що у Волинській області, було допроваджено 27-річного громадянина Нігерії. На початку війни африканець перебрався на Прикарпаття з на той час неокупованої території Донецької області, мав можливість виїхати з України, однак цього не зробив. Надалі працівники міграційної служби у зв’язку з тим, що іноземець не мав ані документів, ані жодних правових підстав перебувати в Україні, ухвалили рішення про примусове видворення громадянина Нігерії. Після того, як іноземця вперше допровадили до Волинського ПТПІ з метою ідентифікації особи (оформлення проїзних документів для перетину кордону), докладалися неймовірні зусилля, велися перемовини і листування з дипломатичною установою Нігерії щодо оформлення паспорта цій людині.
Зрештою, коли це вдалося зробити, нігерієць у суді оскаржив рішення про поміщення у пункт тимчасового перебування. Суд задовольнив вимоги іноземця, тож він знову опинився в Івано-Франківську. Щоправда, не очікував, що міграційники будуть наполегливими у повному виконанні процедури примусового видворення цієї особи. Хоч як молодий чоловік уникав нової зустрічі, але до моменту видворення перебуватиме під наглядом у спеціалізованому закладі.
Здається, до Івано-Франківська поволі наближається відчуття Різдва. Бо ходиш між отими вогниками, штучними гілками, величезними псевдопряничними чоловічками і не розумієш, чому оте все має викликати у тебе відчуття радости та магії Різдва. У часи війни воно все швидше викликає роздратування і нерозуміння: нащо? Але добре, що є митці, які знають і відчувають, що справжнє Різдво
Коли Вові в роті охорони сказали, що їх будуть забирати в Черкаси для формування нового батальйону, то я попросила, щоб він навчив мене працювати мотокосою та бензопилою. Ми завжди все робили разом Кілька років тому ми вирішили зайнятися господарством. Розвели кролів, нутрій, качок-шипунів. Ну, й звісно, свині, кури. Це шалений обсяг роботи, але нас то
В 2022 році моє місто знаходилось в 100 кілометрах від лінії бойового зткнення — глибокий тил на заході Донецької області. Покровськ, Добропілля, Білицьке, Білозерське і сусідні містечка й села стали прихистком для тисяч вимушених переселенців зі зруйнованих та окупованих населених пунктів. Звісно, близькість фронту відчувалась в усьому — літаки в небі, важка техніка транзитом, пікапи
Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного