Коли потужно і зручно: як вибрати ігрову консоль

  • З часу появи першої ігрової приставки минуло пів століття. Відтоді вони неабияк розвинулися і можуть похвалитися чудовою якістю графіки, неймовірними та заплутаними сюжетами ігор.

    Тепер улюблені ігри доступні на потужному і зручному портативному ПК, який можна використовувати будь-де. В онлайн-магазині “Retromagaz” є багато таких варіантів.

    Наприклад, консоль Steam Deck 256 Gb – це фактично геніальний ігровий пристрій, який вибирають геймери, котрі шукають спосіб грати у свої ігри на ходу, проте яким не подобається ноутбук.

    Консоль можна підключати до телевізора, монітора і навіть старого кінескопа. А потужності його процесора більш, ніж достатньо для запуску нових високобюджетних ігор.

    Мало того, погравши на лептопі або настільному ПК, можна продовжити гру з того ж місця на Steam Deck, а потім знову на ПК. Всі опції Steam – типу чатів, повідомлень, синхронізації бібліотеки ігор, збереження у хмарі – також будуть доступні.

    До речі, у SteamOS вбудована функція, яка дозволить зупиняти процес гри, даючи девайсу «заснути», з можливістю продовження гри через деякий час з того ж місця, що є дуже важливою функцією портативного пристрою.

    Існує думка, що краще взяти ігровий ПК, який буде універсальним і виконуватиме роль не тільки ігрової приставки, але й багато інших функцій. При цьому є кілька важливих моментів, де ігрова консоль виграє:

    • Ціна: сучасна консоль з різними фішками обійдеться щонайменше удвічі дешевше за ігровий системний блок.
    • Життєвий цикл: одне покоління приставки на ринку живе в середньому 5-7 років – за цей час збирається дуже велика бібліотека ігор, яких вистачить надовго. При цьому ви на кілька років забуваєте про апгрейд свого гаджета, драйверів, сумісності, налаштування графіки, тоді, як відеокарту в ПК потрібно регулярно міняти раз на 2-3 роки, а це задоволення не з бюджетних.
    • Ексклюзивність: безліч ігор розробляється виключно для приставок і використовувати їх на ПК неможливо.
    • Оптимізація: всі ігри оптимізовані для ігрових приставок і перед поповненням своєї ігротеки не буде питання, чи потягне її комп’ютер.

    Обираючи ігрову консоль, треба взяти до уваги такі нюанси:

    1. Компактність та безшумність – запорука комфортабельних розваг.
    2. Чим потужніший і більш багатоядерний процесор, тим швидша робота консолі.
    3. Чим більший обсяг оперативної та постійної пам’яті, тим вища продуктивність та зберігання інформації.
    4. Чим потужніший графічний адаптер, тим краща обробка зображень.
    5. Чим ширший асортимент ігор, тим більше можливостей для розваг.

     

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!