Купуєте повербанк: на що звертати увагу

  • На сьогодні, коли ситуація з електроенергією в країні критична, оптимальним рішенням для суспільства стали повербанки. 

    Величезну кількість різноманітних повербанків за неймовірними знижками можливо придбати на https://comfy.ua/powerbank/

    Слово powerbank перекладається з англійської як місткість сили. Це зовнішній акумулятор, портативний зарядний пристрій. Він дозволяє заряджати пристрої, коли поруч немає розеток. В основному такі гаджети компактні, тому їх зручно брати в поїздки чи довгі прогулянки. Повербанки укомплектовані акумуляторними батареями, які накопичують електроенергію щоб віддавати її, коли виникне необхідність. 

    Портативний зарядний пристрій складається з акумулятора та контролера, укомплектованих у металевий чи пластиковий корпус. Всередині елементи живлення з’єднані за паралельною схемою, що збільшує загальну ємність та стабільність роботи. На корпусі розміщені роз’єми для підключення різних гаджетів (смартфонів, телефонів, планшетів, ноутбуків, плеєрів, відеокамер, фотоапаратів, GPS-навігаторів та інші). Є також додаткові елементи, такі як індикатори рівня заряду, світлодіоди та кнопки керування, які допомагають користуватися приладом. 

    Для використання повербанка насамперед його підключають до джерела живлення, для накопичення електроенергії, яка потім віддається гаджетам, які необхідно зарядити. Підключення до дротового пристрою здійснюється за допомогою USB дроту. Існують також повербанки з бездротовою зарядкою. Це вдосконалені пристрої, які працюють на основі електромагнітного поля, створеного індукційною котушкою. Остання інновація — це повербанк із сонячною панеллю. Він заряджається від сонячного світла, перетворюючи його на електричну енергію. 

    При виборі повербанку необхідно звернути увагу на його ємність. Від цього показника залежить скільки техніки прилад може зарядити, а також його параметри і вага. 

    Ємність акумулятора повербанка — це кількість енергії, яка накопичена в акумуляторі, вона вимірюється в милі Ампер годинах (мА.год). Чим вища ємність, тим більше разів можливо зарядити гаджети і тим вища ціна повербанку. Ємність (реальна) батарей на 10-20% нижча від зазначеної виробником. 

    Повербанки з урахуванням ємності різняться характеристиками:

    • 3000-6000 мАг. Вага таких приладів від 200 до 400 грам. Застосовуються для повноцінної зарядки смартфонів та портативних пристроїв, але в більшості, не призначені для зарядки планшетів та ноутбуків;
    • 7000-15000 мАг. Вага — 200-500 грам. Застосовуються для зарядки смартфонів, планшетів і ноутбуків два рази і більше;
    • 20000 мАг. і більше. За вагою вони важчі. За розмірами майже не відрізняються від пристроїв з нижчою ємністю. Можуть заряджати найрізноманітнішу сучасну техніку два і більше разів. 

    В основному портативні зарядні пристрої виробляють із пластику. Це знижує ціну і вагу виробів, але вони тендітні при падінні. Тому існують також пристрої з металевим або прорезиненим корпусом, шо захищає їх при падінні. 

  • Серед багатьох виробників повербанків, кількість яких збільшується з року в рік, можна виділити Baseus, Belkin, Lenovo, Tecno, Trust, Varta, 2E, Intenso, Hama. Кожен має свої переваги. Наприклад, 2E виділяється невисокою ціною, Baseus — функціональністю, а Lenovo дивує високою технологічністю. 

    Краще надавати перевагу відомим брендам, які цінують свою репутацію. Не обов’язково купувати найдорожчий прилад, можна вибрати бюджетний повербанк з якісними складовими і правильною ємністю. 

     

     

     

     

    Реклама

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!