У 2021 році до спільноти Ukraine Global Scholars приєдналися 52 фіналістів із 19-ти областей України. Сім аплікантів потрапили до листа очікування — рішення про їх подальшу участь у програмі приймуть після проведення SAT/TOEFL школи.
У 2020 році стартував пілотний проєкт UGS Junior, у рамках якого відібрали п’ять учнів та учениць, які ще не були цілком готові до вступу до навчальних закладів за кордоном, інформують “Вікна”.
Упродовж року за професійної підтримки засновниці ENGin Катерини Манофф вони працювали над розвитком власних проєктів, готувалися до стандартизованих тестів і не тільки. Випускники UGS Jr 2020 цьогоріч вступатимуть до навчальних закладів у складі когорти UGS 2021. А до UGS Jr 2021 було відібрано 13 учасників.
52 нових фіналістів вже розпочали навчання у SAT/TOEFL школі. 14-25 серпня відбудеться літній підготовчій табір UGS, що через пандемію проходитиме онлайн. UGS бере на себе всі витрати, пов’язані зі вступом, тому участь у школі й таборі, складання SAT і TOEFL, а також надсилання заявок до навчальних закладів є для фіналістів безкоштовними.
Серед фіналістів — двоє учнів Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка Юлія Копалівська та Артур Савчій. Також фіналісткою стала Адріана Солдат із Голинського ліцею.
Учні зможуть отримати повні стипендії на навчання в провідних американських університетах.
У середньому під час вступної кампанії на одного фіналіста UGS витрачає $800.
Ukraine Global Scholars є неприбутковою організацією та приймає благодійну допомогу від усіх охочих.
Усього у 2021 році тут отримали 550 заявок від талановитих учнів із різних куточків України. Приймальна комісія UGS була вражена видатними досягненнями і унікальними особистими історіями кожного із аплікантів, кажуть у UGS.
2020 року 17-річна Марта Сапіжак із Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка як переможниця Ukraine Global Scholars отримала acceptance letter від Smith College — одного з найпрестижніших жіночих коледжів вільних мистецтв у штаті Массачусетс. Марта стала переможницею Всеукраїнського конкурсу з веб-розробки та учасницею IV етапу олімпіади з математики і турніру з програмування. Крім цього, Марта займається громадською діяльністю. Як менеджер вільного простору в Калуші вона ділиться досвідом соціального підприємництва та волонтерства, який вона здобула під час року за обміном за програмою FLEX та організовує можливості для позашкільної освіти підлітків у її місті. Особливо 17-річна калушанка зацікавлена у створенні рівних можливостей та підтримки жінок у STEM.
Читайте також: Двоє прикарпатців отримуватимуть стипендію Президента України