На зламі двох діб у багаторівневому фойє драматичного театру відбудеться просторовий перформанс київського електроакустичного дуету. Він будуватиметься як деконструкція, чи навіть своєрідна реконструкція жанру пісні. Використовуючи акустичні та електронні інструменти, переміщуючись між балконами та сходами, музиканти мігруватимуть між країнами, від звичного рокового груву до складної сонористичної медитації, від жалю до іронії. Виконавці: Олексій Шмурак (голос, мелодика, калімба, ударні), Олег Шпудейко (комп’ютер, модульний синтезатор)
Олег Шпудейко (Heinali)
Heinali — сценічне ім’я композитора та виконавця Олега Шпудейко, який працює переважно в сфері електроакустики.
Почав свої перші стилістичні еклектичні експерименти зі звуком в 2003-му році. Використовує різні методи обробки звуку які поєднує з імпровізацією в якості методу та заглибленням у феноменологію звуку та ламінальність. Коммерційні роботи артиста нерідко поєднують фортепіано та електроніку.
У 2009-му році писав музику до інсталяцій та перформансів в якості учасника арт-групи Soloma. У 2010 році почав довготривалу колаборацію із американським поетом Меттом Фінні. Проект поєднує музику Heinali та spoken word performance від Метта. Heinali and Matt Finney записали та видали ряд альбомів на Paradigms. Новий альбом How We Lived виходить на Flesner у 2017-му році.
У 2013 році створює спільно з композитором та перформером Олексієм Шмураком електроакустичний дует Блук, в якому практикує живі виступи, що базуються на темі інтердисциплінарності та нових форм взаємодії.
Дует реалізував низку проектів із художниками, віджеями, музикантами та поетами. У 2015 році курував коротку серію електроакустичних імпровізацій в Києві. У 2016 написав музику до відео-гри Bound від студій Plastic і Sony Santa Monica, та хореографії A Thread от Jean Abreu Dance.
Твори Heinali видавались на Sony Interactive Entertainment, Fluttery, NEN, Paradigms та інших лейблах. Останній альбом Anthem вийшов у 2017-му році на Injazero Records.
Олексій Шмурак
Народився у 1986 році у Ленінграді, живе в Києві.
Закінчив Київську консерваторію по класу композиції у Юрія Іщенко. До цього навчався композиції у Алли Загайкевич.
У 2006-2017 співзасновник, співорганізатор та піаніст Ensemble Nostri Temporis (ENT), який був лідером української камерної сцени нової музики. Як учасник ENT провів низку мультимедійних проектів в Україні, Росії, Білорусі, Польщі та Німеччині.
У 2013 створює разом із артистом Олегом Шпудейко електроакустичний дует “Блук”.
У 2014-2014 проводив разом із композитором та віолончелістом Золтаном Алмаші фестиваль сучасної та класичної музики “Гольфстрім”.
У 2012-2015 провів ряд сольних фортепіанних концертів у яких досліджував сучасні виконавські методи. Концерти проходили в Україні, Білорусі та Росії (включно із Маріїнським театром у Санкт-Петербурзі).
З 2013 проводить пісенні концерти як співак, клавішник та композитор.
З 2014 співпрацює із музичним агенством УХО. З 2016 постійний учасник та автор ідей простору “Плівка”, переважно у співпраці з куратором Дмитром Казаковим.
Музика Олексія звучить на багатьох фестивалях, серед них Gaudeamus Musikweek (Утрехт, Нідерланди, 2013) та International Summer Courses for New Music (Дармштадт, 2010 та 2016). З 2010 постійно співпрацює з Goethe-Institut (біля 15 проектів). Учасник воркшопу берлінського театру Deutrsche Opera та Parkaue присвяченого створенню опери для дітей (2016).
З 2015 спільно з російським хореографом Олександром Любашиним працює над серією міжнародних лабораторій дослідження інтердисциплінарності “Intersection of Parallel”.
Створював музику на замовлення численних польских, австрійських та російських інституцій. Музика виходила на лейблах Fancy music (2012) та Requeim records (2016).
Читав лекії у Львові (простір “Дзига”), Києві (простір “Хармс” та “Культурний проект”), Москві (Вища школа економіки).
Учасник та співзасновник фестивалю Frank Opera Fest 2010, учасник фестивалів PORTO FRANKO 2010 та PORTO FRANKO GogolFest 2016 в Івано-Франківську.