На засіданні комісії Калуської міськради з техногенно-екологічної безпеки затверджено 54 потенційно небезпечних та три хімічно небезпечних об’єкти на території Калуша на 2017 рік.
На засіданні йшлося про те, що керівникам потенційно та хімічно небезпечних підприємств міста необхідно передбачити на 2017 рік кошти для здійснення заходів щодо надійної, безпечної експлуатації технологічного обладнання об’єктів, інформує Калуш ФМ.
За результатами перевірок Калуським міськрайонним відділом управління ДСНС протягом 2016 року потенційно та хімічно небезпечних підприємств міста комісію поінформовано, що безпеку на даних підприємствах забезпечено.
Коштів міського бюджету не вистачає на вирішення усіх екологічних питань. Необхідно проводити роботу щодо задіювання державних коштів і державних структур для поліпшення екологічної ситуації в місті.
З міського бюджету на проведення моніторингових робіт, які проводило ДП «Науково-дослідний інститут» було виділено коштів:
2013 рік – 99 тис. грн.
2014 рік – 31 тис. грн.
2015-2016 роки – 74,5 тис. грн.
Загалом на проведення моніторингових робіт і розроблення вихідних даних по ліквідації новоутворених воронок №14 і 14а за чотири роки виділено з міського бюджету 204,570 тис. гривень.
На основі вихідних даних розроблена кошторисна документація на суму 24,9 тис. гривень для засипки воронок в районі вулиць Вітовського, Глібова, Мостиської. Найближчим часом розпочнуться роботи з ліквідації новоутворених воронок.
Читайте також: в Івано-Франківську назвали підприємства, які найбільше забруднюють довкілля.