Цьогоріч за парти у Войнилівській школі сіло 34 першокласники двох класів, випускників — 17. В цілому в Войнилівській опорній школі в цьому навчальному році навчатиметься 365 учнів. Школу, як і обіцяли, змінили до невпізнання.
Практично у всіх кабінетах здійснено ремонти, а також у фойє, спортивному та читальному залах, бібліотеці, актовому залі, замінено вікна на металопластикові, закуплено обладнання для кабінетів, карти у кабінет історії, словники, мольберти для образотворчого мистецтва, музичну апаратуру для музичного кабінету. У біологічний кабінет придбано 15 нових мікроскопів, вартість яких — майже 100 тис. грн. Закуплено для різних кабінетів 10 комплектів стендів, інформують Вікна.
Окремої згадки заслуговує ремонт і наповнення інвентарем спортзалу. Так, відтепер у Войнилівській школі будуть 3 бігові доріжки, 2 велотренажери, а ще — тенісні столи, новенькі волейбольні, футбольні, баскетбольні м’ячі.
Не оминули увагою і шкільну їдальню. Тут, в приміщенні їдальні, яка тепер виглядає як привабливе кафе, оновлено проводку, освітлення, каналізацію, замінено плитку у харчоблоці, в обідньому залі. Також придбано новий холодильник, електроплиту, посуд, інвентар та інші необхідні речі.
У школі відремонтовано тир, а для кабінету військово-патріотичного виховання закуплено нові гвинтівки, автомат.
У майстерню, де проводяться уроки праці для дівчат, придбано нові сучасні швейні машинки, вартість одної — 5,5 тис. грн, нову електропраску, гладильну дошку та ін. Уроки праці для хлопців будуть проводитися за новопридбаним деревообробним верстатом.
У шкільній бібліотеці — стильний ремонт і сучасні меблі, а, головне, цікава література, яку оновили за 50 тис. грн. Також у бібліотеці будуть електронні посібники й ноутбуки.
Оснащено комп’ютерами 2 комп’ютерні класи (для початкової школи і старшої) та лінгафонний кабінет. Загалом оновлений вигляд школи, її оснащення та обладнання обійшлося у 3 мільйони 970 тис. грн.
До Войнилівської школи доїжджатиме 4 шкільними автобусами 128 дітей. Це — школярі із філій Войнилівської опорної школи — Дубовицької, Довжківської, Луківської та Цвітівської. Крім того, і надалі до школи підвозитимуться учні восьми сіл — Томашівців, Перевозця, Павликівки, Кудлатівки, Слобідки, Середнього Бабина, Довпотова і Середнього.