Під час урочистого відкриття фестивалю на приміщенні школи-музею відкрили пам’ятну дошку Митрополиту Андрею Шептицькому. На знак шани і вдячності від імені жителів села та гостей фестивалю вихованці Лісківського НВК поклали квіти до пам’ятника Онисиму Кочію, Миколі Цісику, о. Івану Ісаєву та до могили Марії Цісик (бабусі Квітки).
Читайте також – Сонячне зерно: в Івано-Франківську розпочалось свято хліба
Присутні вшанували хвилиною пам’яті Героїв Небесної сотні, військовослужбовців і добровольців, які загинули на сході України, усіх, хто поклав життя за волю і незалежність України.
Учасників та гостей дійства привітали начальник управління культури національностей та релігій облдержадміністрації Володимир Федорак, голова Коломийської районної ради Роман Дячук, заступник голови Коломийської РДА Любов Михайлишин. Благословив учасників фестивалю керуючий Коломийською єпархією УПЦ КП Єпископ Коломийський та Косівський Юліан Гатала.
Впродовж фестивалю звучали пісні з репертуару Квітки Цісик. Відкрила мистецьку програму заслужена артистка України Алла Кобилянська. Естафету пісень, які виконувала Квітка Цісик підхопили молоді виконавці Діана Дяків, Роман Сончак, Оксана Бабіїв. Гучні оплески лунали і на адресу гостей: солістки Христини Кривцун, авторки-виконавця Наталі Онищук з Івано-Франківська, народного аматорського родинного тріо Вівчаренків з Угринова, солістки Людмили Ковалюк з селища Кути та виконавців з Коломийщини. Традиційно мистецькі виступи чергувалися з виступами письменників зі Львова, Чернівців, Івано-Франківщини і Коломийщини.
Також під час фестивалю демонстрували фільм «Квітка. Голос в єдиному екземплярі» та збирали кошти на побудову пам’ятника Квітці Цісик.