Наразі 9721 програмний реєстратор розрахункових операцій фіскалізує готівкові розрахунки за товари чи послуги, придбані мешканцями Прикарпаття.
Саме стільки ПРРО зареєстровано 7221 суб’єктом господарювання, повідомляють у Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.
Переваги програмного касового апарату очевидні – зручність у користуванні, здатність працювати в режимах і онлайн, і офлайн, можливість встановлення на будь-який гаджет, а ще бюджетність. Якщо ж скористатися програмним забезпеченням від податкової служби, то взагалі безкоштовно.
ПРРО є хорошим рішенням насамперед для малого бізнесу, переконують податківці. До речі, майже 96 відсотків (6987 СГ) загальної кількості суб’єктів господарювання, які використовують у своїй діяльності ПРРО, є фізичними особами-підприємцями.
За 1 півріччя 2023 року бізнес Івано-Франківщини зареєстрував 2898 ПРРО, що складає 30 відсотків. Ще майже 10 відсотків – 920 ППРО було зареєстровано в червні 2023 року. Аналіз реєстраційних даних засвідчує, що ППРО завойовує все більшої популярності серед підприємців, що свідчить про його функціональність та зручність.
Податківці зауважують, наразі від обов’язкової фіскалізації при здійсненні готівкових розрахунків звільняються лише спрощенці І групи, та ті підприємці, що здійснюють роздрібну торгівлю в сільській місцевості за дотримання ними певних умов, передбачених податковим законодавством.
До теми: Cуд зобов’язав підприємця облаштувати в Болехові укриття на 200 людей