Реабілітаційний хаб матиме інклюзивну інфраструктуру, безбар’єрний доступ, а також кемпінг-зони, візит-центр тощо.
На Прикарпатті триває проєкт «Розвиток Національного природного парку «Верховинський» як привабливого туристичного та реабілітаційного хабу». У межах його реалізації є важливе завдання – створити осередок зцілення – реабілітаційний хаб із програмами лісотерапії. Задля допомоги постраждалим від воєнних дій, а також усім, хто прагне одужати завдяки гармонії з природою, повідомляють у парку.
Лісова терапія – унікальна оздоровча практика, що базується на усвідомленому спогляданні природи та занурені в її цілющу атмосферу.
«Як стверджують наукові дослідження, найбільший потенціал ця практика має для відновлення після важких травм, хвороб, а також для подолання наслідків психологічних травм у постраждалих від надзвичайних ситуацій. Зокрема, й для учасників бойових дій лісова терапія може стати гарним ресурсом одужання», – йдеться у дописі.
За сприяння Global Conservation, для втілення проєкту придбано земельну ділянку. Проте організатори потребують підтримки у реалізації цієї ідеї через її масштабність у розвитку інфраструктури об’єкта. Ініціатива відкрита для співпраці з донорами, військовими реабілітаційними центрами, громадськими організаціями, фахівцями з психологічної реабілітації та іншими небайдужими.
До теми: Після двох років перерви табір «Лімниця» прийняв 105 дітей