Після реабілітації повернувся в стрій, загинув у бою 13 серпня.
Під час російсько-української війни загинув пластун на псевдо «Паладін» Василь Дорошенко з Тисменицької громади Івано-Франківської області.
Про загибель військового повідомили на сторінці Пласту у Facebook.
До Пласту Василь вступив 29 вересня 2014 року. З 2015 по 2017 роки був новацьким виховником рою «Динозаврики» гнізда ч. 49 «Прайд» в станиці Івано-Франківськ.
В 2015 році був виховником та інструктором ройової вмілості «Актор», мистецької ділянки «Орігамі» у новацькому таборі станиці Івано-Франківськ – «Країна Сонячних Зайчиків», що відбувався в с. Вістова Калуського р-ну.
В 2016 році на новацький гніздовий табір «Прайм», що відбувався на фермі в с. Уніж Городенківського р-ну приїхав братчиком одразу після археологічної експедиції з Національного історико-археологічного заповідника «Ольвія» Миколаївської області. З 4 по 10 серпня 2017 року був комендантом ройового табору «Маленькі дикуни».
В 2020 році у звʼязку зі зміною місця проживання Василь перейшов до станиці Львів, де допомагав кадрі виховників 109 куреня ім. Я. Горошка.
В Пласті здобув дійсне членство. Мав зарахований вишкіл новацьких виховників РОВ 261 (впор. 204).
Військовий закінчив школу в рідному селі Тязів. Після чого навчався за спеціальністю «Фінанси та кредит» в Івано-Франківському державному коледжі технологій та бізнесу, який завершив у 2013 році.
Згодом навчався на історичному факультеті Українського католицького університету. З осені 2021 заочно здобував юридичну освіту в Національному університеті «Львівська політехніка». Захоплювався подорожами, автостопом та читанням книг. Якийсь час працював у книгарні «Є» у Львові.
З березня 2020-го по серпень 2021 р. Василь був в команді ГО «Зелена Коробка», де опікувався логістикою і продажами. Багато праці вклав в Громадську сортувальню. В той же час ще волонтерив у ГО «Тарілка». Належав до товариства реконструкторів «Орден Палладинів» у Львові. З 2021 року працював у підприємстві «Терра Ресайклінг», що займалось сортуванням відходів.
З початком повномасштабного російського вторгнення Василь Дорошенко став вояком 45 окремої артилерійської бригади Збройних сил України. А з лютого 2023-го воював у складі третьої окремої штурмової бригади. Брав участь у боях під Бахмутом, де в травні 2023 року отримав поранення.
Я недостатньо роблю. Хтось робить більше, ніж я. Та що я там допомагаю, це мало. Мій чоловік не воює і я відчуваю себе винною. Те, що я роблю – це ніщо в порівнянні з тим, що роблять інші. Скільки таких та схожих фраз мені доводиться чути й читати від людей, які допомагають військовим. Та коли
Здається, до Івано-Франківська поволі наближається відчуття Різдва. Бо ходиш між отими вогниками, штучними гілками, величезними псевдопряничними чоловічками і не розумієш, чому оте все має викликати у тебе відчуття радости та магії Різдва. У часи війни воно все швидше викликає роздратування і нерозуміння: нащо? Але добре, що є митці, які знають і відчувають, що справжнє Різдво
В 2022 році моє місто знаходилось в 100 кілометрах від лінії бойового зткнення — глибокий тил на заході Донецької області. Покровськ, Добропілля, Білицьке, Білозерське і сусідні містечка й села стали прихистком для тисяч вимушених переселенців зі зруйнованих та окупованих населених пунктів. Звісно, близькість фронту відчувалась в усьому — літаки в небі, важка техніка транзитом, пікапи
Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного