Щороку індустрія краси прогресує й удосконалюється. Створюються нові косметичні продукти, а це сприяє зростанню попиту на косметику та супутні товари.
Доглядова косметика Goddess впевнено входить у рутину людей. Вона необхідна будь-кому незалежно від статі або віку, бо підтримує молодість шкіри, її здорове сяйво, пружність і рівний тон, та допомагає позбутися акне, чорних цяток, лущення, якщо в цьому є потреба.
Косметичні засоби – це не забаганка або примха, не марні витрати фінансів, а корисна і виважена інвестиція не тільки в дбайливе ставлення до здоров’я шкіри, а й у психоемоційний стан.
До продукції косметичних засобів зазвичай входять:
- очищувальні засоби: гідрофільні олії, пінки та гелі для вмивання, лосьйони та міцелярні води для очищення та зняття макіяжу;
- засоби для зволоження та живлення: тонер та міст; денний й нічний креми, гель або крем для шкіри навколо очей, вітамінні сироватки, основи під макіяж;
- засоби для додаткового догляду: скраби, ензимні пілінги; змивні, незмивні, кислотні й тканинні маски;
- протисонцеві засоби для обличчя: креми, спреї, лосьйони, стіки.
Якісне очищення – запорука молодості шкіри
Косметологи одностайні в тому, що очищення – найважливіший етап у догляді за обличчям. Без належного вмивання марні всі подальші дії. Найкращі маски, сироватки останнього покоління, креми та емульсії будуть малоефективними.
Увечері слід змивати з обличчя косметику, вуличний і офісний пил, надлишки себуму. Те, що раніше було новим і експериментальним – двоетапне очищення – в наші дні довело свою відмінну ефективність. Саме на такому способі догляду наполягають прогресивні фахівці.
Тому сміливо використовуйте гідрофільну олію. Під час контакту з водою вона перетворюється на приємну емульсію, яка змиває макіяж і забруднення. Зберігає цілісність ліпідного шару шкіри, не провокує продукування зайвого себуму. Після обов’язково використовуйте гель, пінку або мус для вмивання.
Першим етапом в очищенні може бути й міцелярна вода, але її теж потрібно обов’язково змивати водою.
Не нехтуйте зволоженням після очищення
Наступний крок у догляді – тонізування. У складі тонерів містяться потужні формули зволожувальних складників або хімічних ексфоліантів (кислот). Вони спрямовані на усуненні проблем шкіри. Працюють на відновлення запасу вологи, уповільнюють посилене утворення себуму, ведуть боротьбу з ознаками куперозу. Чудовими варіантами вважаються тонери та місти на основі рослинних екстрактів, гіалуронової кислоти, муцина равлика.
Відсутність кремів у рутині – помилка
Сучасні креми працюють двома способами: втримування і “запирання” води та інтенсивне живлення шкіри. Гліцерин і гіалуронова кислота в складі кремів утримують молекули води. Олії та силікони створюють на поверхні шкіри захисну плівку, яка не дає воді випаровуватися. Поетапний щоденний догляд за шкірою обличчя незалежно від її типу обов’язково передбачає використання кремів.
Текстура зволожувального крему безпосередньо залежить від типу шкіри. Що сухіша шкіра, тим щільнішим мусить бути крем.
SPF захист – незамінний, найголовніший засіб у догляді за шкірою обличчя
SPF (sun protection factor) – захисний фільтр, здатний з різним ступенем ефективності запобігати негативному впливу на шкіру ультрафіолетових променів. У невеликих дозах сонце корисне для шкіри, але після 15-20, а для декого вистачить і п’яти хвилин перебування на сонці, цілком ймовірними стають серйозні симптоми – почервоніння, подразнення, опіки, сухість шкіри. Серед інших негативних наслідків надмірного захоплення сонячними ваннами – фотостаріння та онкологічні захворювання.
Усі протисонцеві креми поділяються на фізичні (мінеральні) і хімічні. Принципи дії цих двох типів кремів відрізняються.
Фізичні (мінеральні) складники протисонцевого крему включають мінерали діоксид титану та оксид цинку. Вони працюють як щит або дзеркало – блокують і розсіюють промені до їх проникнення в шкіру.
Хімічні. При контакті з ультрафіолетом поглинають і нейтралізують його, перетворюючи на інфрачервоні промені. Ці фільтри найбільш водостійкі та фотостабільні – не руйнуються при тривалому перебуванні на сонці.
Попри все це слід пам’ятати, що безпечного способу засмагати не існує. Щоразу під час засмаги шкіра зазнає ушкоджень. Відповідно до накопичення цих ушкоджень прискорюється старіння шкіри та збільшується ризик розвитку всіх видів злоякісних новоутворень.
Протисонцевий крем може зустрічатися у вигляді лосьйону, крему, гелю, олійки, твердого стіку і спрею.
Креми найкраще підходять для сухої шкіри на тілі та для обличчя взагалі.