Тепер їм загрожує позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна.
Оперативники управління карного розшуку спільно зі слідчими ГУНП в Івано-Франківській області за процесуального керівництва обласної прокуратури викрили двох калушан за підозрою у вчиненні ряду крадіжок із помешкань громадян.
Про це повідомляє поліція Івано-Франківської області.
Усі крадіжки скоєні у різних районах Івано-Франківщини. Учасники групи заволоділи майном потерпілих на суму близько 50 тисяч доларів США. Їм повідомлено про підозри та вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
Як з’ясували поліцейські, 31-річний та 39-річний мешканці Калуша протягом 2021-2022 років на території області обкрадали помешкання прикарпатців. Зловмисники ретельно готувалися до кожного злочину. Впродовж дня вони спостерігали за квартирами та будинками, а коли були впевнені, що господарів немає вдома, проникали в приміщення та викрадали звідти майно.
Наразі правоохоронці з’ясували причетність учасників групи щонайменше до трьох крадіжок.
Поліцейські провели обшуки за місцями фактичного проживання та в гаражних приміщеннях зловмисників. Там вилучили знаряддя вчинення злочинів, серед них засоби зв’язку та транспортний засіб, на якому останні вчиняли крадіжки. Окрім того, виявлено предмет, схожий на пістолет, та набої до нього.
Фігуранти в минулому неодноразово судимі за вчинення майнових злочинів.
Слідчі повідомили їм про підозру за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 185 (Крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах, поєднана з проникненням у житло громадян) Кримінального кодексу України. Такий злочин карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна.
Правоохоронці перевіряють причетність підозрюваних до вчинення аналогічних злочинів на території Прикарпаття та інших областей.
Я недостатньо роблю. Хтось робить більше, ніж я. Та що я там допомагаю, це мало. Мій чоловік не воює і я відчуваю себе винною. Те, що я роблю – це ніщо в порівнянні з тим, що роблять інші. Скільки таких та схожих фраз мені доводиться чути й читати від людей, які допомагають військовим. Та коли
Здається, до Івано-Франківська поволі наближається відчуття Різдва. Бо ходиш між отими вогниками, штучними гілками, величезними псевдопряничними чоловічками і не розумієш, чому оте все має викликати у тебе відчуття радости та магії Різдва. У часи війни воно все швидше викликає роздратування і нерозуміння: нащо? Але добре, що є митці, які знають і відчувають, що справжнє Різдво
В 2022 році моє місто знаходилось в 100 кілометрах від лінії бойового зткнення — глибокий тил на заході Донецької області. Покровськ, Добропілля, Білицьке, Білозерське і сусідні містечка й села стали прихистком для тисяч вимушених переселенців зі зруйнованих та окупованих населених пунктів. Звісно, близькість фронту відчувалась в усьому — літаки в небі, важка техніка транзитом, пікапи
Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного