Обладнання для брикетування: техніка виробництва паливних брикетів

  • Брикетування – це процес перероблення різних матеріалів в шматки герметично правильної та однакової форми, однієї ваги. Під час таких дій на спеціальному обладнанні формуються додаткові сировинні ресурси, а також утилізуються відходи. Виготовлення готових продуктів та брикетування залишків сировини відбувається без термічного впливу, щоб отримати чисто вторинний матеріал. Обладнання для виробництва паливних брикетів https://rmpbio.ua/ готова надати компанія «РМП БІОЕНЕРГІЯ».

    Особливості процесу брикетування

    Одним з розповсюджених матеріалів для брикетування є деревна тирса. Фактично деревопереробна промисловість характеризується наявністю великої кількості природної сировини. При правильному підході до такого матеріалу можна налагодити вигідне виробництво брикетів для вторинного використання чи продажу. Суть технології полягає в пресуванні відходів під високим тиском за допомогою сполучної речовини – лігніну, який входить до складу рослинних клітин.

    Отримані брикети відрізняються високою міцністю, що гарантує ефективність переробки та застосування вихідної сировини. Готові вироби під високим тиском можуть мати різну форму, відповідно до вимог клієнтів. В залежності від особливостей процесу виробництва продуктивність обладнання для брикетування може змінюватися.

    Переваги застосування техніки для виготовлення брикетів

    Обладнання для брикетування різного виду матеріалів відіграє важливу роль на масштабних виробництвах та підприємствах. Особливим попитом у споживачів техніки для виготовлення таких виробів користуються гідравлічні, ударно-механічні та екструдерні преси. Сучасне обладнання відрізняється сировиною для виробництва (метал, дерево, солома, біомаса тощо), а також технічними параметрами. Застосування техніки для переробки відходів дозволяє досягти декількох переваг, які є особливо корисними у різних сферах промисловості:    

    1. Утилізація відходів. Машини для брикетування успішно утилізують різні види відходів, перетворюючи їх на цінні брикети та максимізуючи ефективність використання ресурсів.
    2. Екологічна стійкість. Переробка вторинних матеріалів дозволяє скоротити обсяги відходів та запобігти їх вивезенню на звалища.
    3. Економія коштів. Брикетування матеріалу дає можливість використовувати вироби на тому самому підприємстві чи продавати як вторинний продукт.

    Завдяки машинам для брикетування отриманий щільний виріб легше транспортується, що дозволяє оптимізувати процеси доставляння.

     

     

    реклама

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!