Під час заходу йшлося про забезпечення оповіщення та інформування населення щодо загроз та виникнення надзвичайних ситуацій, стан готовності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, спеціалізованих служб цивільного захисту до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2017 році, забезпечення населення якісною та безпечною для здоров’я питною водою, інформує прес-служба ОДА.
Зокрема, зазначалося, що основним засобом оповіщення населення про загрозу виникнення надзвичайної ситуації на Прикарпатті є радіопроводова мережа. Однак за останні роки різко (на 86 відсотків) зменшилася кількість радіоточок, що, своєю чергою, створює певні проблеми із оповіщенням жителів області. Наразі до інформування населення залучаються також місцеві телерадіоорганізації та найбільші торгові центри.
Окрім того, обговорювалися заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільськогосподарських угідь у літній період та протипожежний стан культових споруд. Варто з цього приводу додати, що цьогоріч через спалювання сухої трави в області загинула одна людина. Натомість минулого року постраждало четверо осіб.
Також зазначалося, що у другому півріччі цього року відбудеться комплексна перевірка органів управління цивільного захисту області, районів та міст щодо виконання законів і інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та готовності аварійно-рятувальних сил, а також командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту області, районів та міст з визначенням стану готовності органів управління до виконання завдань цивільного захисту у мирний та особливий періоди.
Читайте також: між Україною і окупованим Кримом почалася радіо-війна.