Пневматичний бокс оглушення свиней — якісне обладнання для вашого підприємства

  • Технологія забою свиней передбачає, що найбільш критична для них дія повинна виконуватися при повній їх іммобілізації. Справа не лише в тому, що таким чином забезпечуються належні умови для роботи, безпека оператора та прийнятна продуктивність праці. Враховуються ще й гуманні міркування. Останній фактор, до речі, підвищує якість м’ясної продукції. Адже, коли тварина лякається, її організм продукує адреналін, який підвищує кислотність товарного м’яса. Погіршується його смак, зменшується термін зберігання. Тому безпосередньо перед забоєм виконують оглушення.

    Знерухомлюють свиней різними способами. Під час застосування електрошокера чи пневмопістолета тварин поодинці заводять у спеціальний пристрій з механічним або пневматичним керуванням. Він максимально обмежує їх рухливість, завдяки чому ніщо не заважає оператору провести оглушення. Моделі другої групи зручніші та більш ефективні, ніж першої. Придбати пневматичний бокс можна на сайті: https://rozfood.net/p/pneumatic-stunning-box-for-pigs/.

    CVpVuMvtujDChw8YLN2POyr6ywl23myZQKL8HeoeDEIQQb34iEvlxY2ozU0fxQEN8O2gyCM65SYmkr8n8IEPLPwMnn2CJtSrlFl1XdFxZmMDF24XpGavshoJyLLojR4sSugPGuHR5OkCG4zL

    Будова та принцип дії пневматичного боксу

    Бокс для іммобілізації є сталевим загоном, розрахованим на одну тварину. Оператор захищений фронтальною решіткою. Задня стінка (заслінка) підіймається, щоб запустити свиню всередину. Одна бічна стінка теж рухома. Підлога зроблена таким чином, щоб після оглушення та відкриття бічної стінки нерухома туша падала набік та викочувалася з боксу. Рухливі стінки з’єднані з пневматичними циліндрами, керування якими виконується з пульта. Для спрямування тварини у потрібному напрямку (до входу в бокс) ставлять прогін. Система працює таким чином:

    1. Свиня через прогін підходить до боксу. Оператор подає повітря у перший циліндр та піднімає дверцята.
    2. Тварина заходить у бокс. Оператор перемикає камери циліндра і заслінка опускається, перекриваючи вихід. За допомогою притискачів рухливість свині обмежується до мінімальної.
    3. Оператор виконує оглушення.
    4. За допомогою другого пневмоциліндру бічна стінка починає рухатися і туша випадає із загону. Після цього оператор перемикає подачу повітря і стінка стає на місце. Тушу подають на приймальний стіл для подальшого транспортування на обробку.

    Продуктивність праці із застосуванням пневматичного боксу в середньому в 2,5 раза вища, ніж на механічному, і складає до 200 голів за зміну. Тому він краще підходить для середніх та великих підприємств. Повітря подається під тиском 0,6 бар. Застосування нержавіючої сталі AISI 304 або оцинкованої Ст 3 гарантує тривалу та надійну роботу боксу навіть під час роботи з великими тваринами. Залежно від умов виробництва можна замовити виконання пристрою з лівою або правою підйомною стінкою. Єдиний недолік пневматичного боксу полягає в тому, що він дорожчий, ніж механічні моделі.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!