Повербанк: як вибрати надійний пристрій для заряджування

  • Виробники майже всіх марок мобільних телефонів давно розширили свій асортимент за рахунок зовнішніх акумуляторів, простого і дуже важливого атрибуту нашого життя.

    Сучасні телефони за активного користування тримають заряд не більше ніж день. Але потреби в онлайн-комунікації зі світом ніхто не відміняв, тому зовнішній акумулятор https://stylus.ua/vneshnie-akkumulyatory/osobennosti:besprovodnaya-zaryadka/ часто є таким самим необхідним пристроєм, як і мобільний телефон. А надто перед настанням блекаутів.

    На що звертати увагу, купуючи якісний підживлювач

    Дуже легко загубитися у технічних характеристиках девайсів, тому спробуймо розібратися у найважливіших речах. Перш за все, в повербанку нас будуть цікавити:

    • Потужність
    • Кабелі та роз’єми
    • Сила вихідного струму
    • Додаткові функції
    • Ціна

    Місткість — найважливіша

    Головне в характеристиках повербанка — це місткість, простіше кажучи, потужність. Вона вказана в міліампер-годинах (mAh). Що більша місткість зовнішнього акумулятора, то більше разів він зможе заряджати ваш ґаджет. Для користування вдома цілком вистачить потужності від 7 000 до 10 000 mAh. А ось пристрій місткістю 20 000 mAh виручить вас під час подорожі або в разі відключення електроенергії на кілька діб. 

    Треба пам’ятати, що повербанк “притримує” певний відсоток потужності для власного споживання. Іноді виробники вказують трішки більшу кількість mAh, ніж пристрій має насправді. Пам’ятайте про запас, орієнтуючись на ваші потреби.

    Що по функціях?

    Якісний повербанк завжди має такі функції, як захист від перепадів напруги, перезаряджання та нагрівання. 

    Більшість виробників додають можливість швидкого заряджання (QC). Вибираючи зовнішній акумулятор з такою функцією, ви повинні знати, який тип швидкого заряджання підходить саме для вашого смартфона. Всі пристрої, в тому числі кабель та адаптер, повинні працювати за одною схемою, щоб швидка зарядка дійсно була швидкою. Тому краще радьтеся з продавцем або уважно вивчіть характеристики на сайті онлайн-магазину. 

    Крім цього, в повербанку може бути функція бездротового заряджання, а це додаткова зручність під час подорожі.

    Звертайте увагу також на наявність світлового індикатора, який показує рівень заряду в повербанку. 

  • Сила вихідного і вхідного струму 

    Вихідна потужність повербанка має бути достатньою, щоб швидко зарядити ваш телефон. Як правило, це 1 — 2 А. Ці параметри можна побачити на задній панелі пристрою у графі Output.

    А сила вхідного струму — це показник того, наскільки швидко заряджається сам зовнішній акумулятор. Цифри вказані у графі Input. Досить часто ці два показники  збігаються.

    Уважно роздивіться кабелі та роз’єми 

    Варто знати, що не всі підживлювачі продаються у комплекті з кабелем. Якщо кабеля немає, поцікавтеся, який тип USB-портів має повербанк. Це потрібно, щоб знати, чи акумулятор знайде “спільну мову” з вашим смартфоном.

    Деякі моделі мають підключений або вбудований кабель. Але й у цьому випадку важливо знати, які роз’єми у вашому телефоні. Універсальні порти — microUSB, USB-C, Lightning.

    У ціну входить все

    На ціну повербанка перш за все впливає його потужність: що більше mAh, то дорожчий девайс. Звичайно, вартість залежить і від популярності бренду, і від дизайну, і від додаткових характеристик, як-от кількість роз’ємів з різною силою вихідного струму. 

    На ринку існує така кількість різних зразків підживлювачів, що ви в будь-якому разі знайдете для себе потрібну модель. Варто тільки визначитися з ціною і характеристиками.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!