Зазвичай жирна шкіра є проблемною. Чорні точки, акне виникають з причини закупорки сальних проток внаслідок надмірно активної роботи сальних залоз. Тому засоби для жирної шкіри обличчя спрямовані на вирішення таких проблем.
Догляд за жирною проблемною шкірою
Природним бажанням власників жирної шкіри є її постійне очищення. Логіка ясна: при вмиванні змивається зайва сальність, шкіра почувається свіжішою. Негативний наслідок цієї нетривалої чистоти – ще сильніший жирний блиск.
Сироватки та креми, призначені для догляду за жирною шкірою, містять активні компоненти, що пригнічують запальні процеси, протистоять утворенню вугрів та комедонів. Вони ж здатні захистити від передчасного старіння.
Тобто при догляді за жирною шкірою важливо вибрати якісні продукти для очищення, регулярно використовувати засоби, що відлущують, і не забувати про зволоження. При грамотному догляді жирна шкіра виглядатиме чудово і довго залишатиметься молодою.
Топ інгредієнтів косметики для жирної шкіри
Для орієнтування за численними складами косметичних продуктів та отримання бажаного результату необхідно шукати наступні інгредієнти у продуктах для жирної шкіри:
- хімічні кислоти AHA та BHA-груп: молочна, гліколева та саліцилова кислоти працюють як м’які кератолітики. Вони забезпечують відлущування мертвих клітин рогового шару, запускаючи природний процес оновлення клітин;
- гідроксиетилсечовина – удосконалена молекула сечовини, яка утримує молекули води в шкірі, що дуже важливо для жирної шкіри та шкіри з акне;
- ніацинамід – як активна форма вітаміну B3, надає мультифункціональну, протизапальну турботу для шкіри з підвищеним виділенням себуму;
- цинк, сірка та інші асептичні компоненти пригнічують антимікробну активність щодо збудника акне P. Acne і роблять шкіру матовою.
Склад засобів для жирної шкіри обличчя
Якщо жінка знаходиться в пошуку «розумних» засобів для жирної шкіри, їй слід взяти за правило уважно читати етикетку та робити вибір на користь тих продуктів, у складі яких є такі компоненти:
- матуючі – миттєво абсорбують сало і надають матовості до 6 годин;
- себорегулюючі – знижують вироблення сала день за днем і роблять шкіру менш жирною при регулярному застосуванні;
- зволожуючі – активують оновлення епідермісу: попереджають гіперкератоз (потовщення рогового шару) та закупорку пір, покращують колір обличчя;
- протизапальні – служать для профілактики висипів;
- УФ-фільтри забезпечують профілактику загострень у літній час.
А ось косметику з мінеральними оліями слід уникати, вони закупорюють пори. Також не потрібні жирній шкірі легкі рослинні олії – власні сальні залози і так працюють із подвоєною силою.
У нічний час на жирну шкіру можна наносити зволожуючий, відновлюючий або заспокійливий засіб з пантенолом, алантоїном, екстрактами ромашки, арніки, шавлії, центели азіатської. Також нічний годинник — ідеальний час для боротьби з запаленнями, що вже виникли. Тут можуть стати в нагоді засоби локальної дії.
Власникам жирної шкіри раз на тиждень бажано використовувати детокс-маску з глиною або вугіллям: вони витягують забруднення з пір і нормалізують себорегуляцію. А для відлущування – кислотний пілінг або неагресивний скраб із округлими полімерними частинками.
Де купуються доглядові засоби
Як правило, повний комплекс засобів догляду можна придбати в інтернет-магазині. Це дозволяє не тільки уважно вивчити склад засобу у спокійній обстановці, а й суттєво заощадити. Причому не лише гроші, а й час. Крім того, в інтернет-магазині зазвичай пропонується максимально широкий асортимент догляду.
реклама