Пилки для м’яса: переваги, особливості вибору

  • Технологія забою свиней та ВРХ передбачає розділення туш на напівтуші. Крім того, на виробництві та у закладах громадського харчування виникає потреба порційного оброблення м’яса, кісток чи замороженої сировини. Зручний та ефективний спосіб полягає у тому, щоб зробити це за допомогою спеціальної пилки  https://rozfood.net/p/splitting-saw-jarvis-buster-6e/. Її використання забезпечує високу продуктивність роботи та отримання якісної продукції.

    Типи пилок для м’яса

    За конструкцією пилки для м’яса бувають ручні (схожі за виглядом на ножівку), дискові (нагадують болгарку), крокові (ручний пристрій з власним електродвигуном та механізмом, який рухає полотно вперед-назад) та стрічкові. Останні найбільш поширені. За виконанням вони поділяються на:

    • Ручні. Ними зручно працювати, особливо при необхідності розділення туш свиней чи ВРХ на напівтуші. Але вони важкі (60-90 кг). Через це їх нерідко підвішують на балансирах.
    • Настільні. Компактні та порівняно недорогі. Призначені для незначних обсягів сировини, ріжуть м’ясо на невеликі шматочки. Добре підходять для невеликих закладів громадського харчування.
    • Підлогові. Стаціонарні агрегати, що можуть різати великі шматки. Кількість відходів мінімальна. Призначені для м’ясопереробних підприємств, м’ясних цехів, ресторанів та робітничих їдалень.

    По кожному типу виробники пропонують багато моделей з різними параметрами, щоб можна було вибрати оптимальний варіант для будь-яких умов виробництва.

    EFs1L6kvukDOu6MiM-hqMZQnYWqVhDWHB56VHhPG0EWcolrNj6V-yqFhz10APmgxSCIzMJZnJURmaKOG1FvBBjVy8tv98XOpB49hP3XrwlACPDaRwKdGwIfBIMYe_xEpZA4bQXV2iwi40FYJetVyrrQ

    Конструкція ручної пилки

    Ручна стрічкова пилка для м’яса складається з корпусу, двигуна та стрічкового полотна. Сучасні моделі мають систему підведення води для миття та охолодження полотна, засоби безпеки, напрямні й розпирачі на пружинах та інші додаткові пристрої.

    Переваги

    Стрічкова пила у будь-якому виконанні вигідна для виробництва, бо має чимало переваг:

    1. Працює швидко та з високою продуктивністю, навіть коли йдеться про розрізання туш.
    2. Леза довго залишаються гострими.
    3. Має невеликий рівень шуму.
    4. Дає рівний край зрізу, без сколів. Кістки не розкришуються, готові страви будуть безпечними для споживання.
    5. Для роботи з пилкою не потрібно спеціально навчати оператора. Досить дотримуватися елементарних вимог техніки безпеки.

    До сказаного можна додати ще й просту експлуатацію. Пилка легко розбирається, коли необхідно її змастити або перевірити стан механізму.

    Як вибрати?

    У разі придбання стрічкової пилки для м’яса слід дотримуватися вказаних далі рекомендацій. Продуктивність вибирають згідно з об’ємами виробництва. Від них же залежить і розмір полотна. При невеликих та середніх об’ємах краще купувати 330х330 мм, при значних — 400 х 400 мм. Чим дрібніші зубці, тим рівніший буде зріз. Потужність — чим вища, тим міцніший матеріал можна різати.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!