Під Новий рік хочеться навести лад і у будинку, і в голові, і навіть в улюбленому смартфоні. Адже він супроводжує нас всюди, з ним ми працюємо, спілкуємося, розважаємося і проводимо велику частину часу.
Айфон 12 залишається однією з найпопулярніших моделей смартфона, незважаючи на те, що вже є новіші варіанти. Тому якщо телефон має значні несправності, краще здати в ремонт iPhone 12, ніж купувати новий. Можна знайти якісний та недорогий ремонт з гарантією.
А от “генеральне прибирання” айфона ви можете зробити самостійно. Це допоможе звільнити пам’ять гаджета, покращити швидкість його роботи та збільшити термін використання.
Почнемо?
- Велику частину пам’яті захаращують дублікати фото – ми ж звикли робити не один кадр, а багато однакових. Серед яких більшість виявляється розмитими, з заплющеними очима, і лише декілька вдалих (у кращому випадку). Скачуємо додаток Gemini Photos і з його допомогою сортуємо фото і швидко видаляємо непотрібні кадри, а також скріншоти. Не забудьте після цього відмовитися від платної підписки на цей додаток, якщо ви не плануєте користуватися ним регулярно.
- Якщо все одно фото і відео на вашому пристрої залишилось багато, їх також можна зберігати, економлячи пам’ять телефона: скидаємо їх в комп’ютер, в Google Photo або використовуємо сховище iCloud.
- Видаляємо всі додатки, які не використовуємо. Також видаляємо і заново встановлюємо додатки, які мають великий об’єм “кешу”, в тому числі соцмережі “Фейсбук”, “Інстаграм”. Таким способом також звільняється багато пам’яті.
- Чистимо пам’ять месенджерів: наприклад, Telegram – налаштування – дані та сховище – очистити кеш. Так само чинимо і з іншими месенджерами. Якщо там є щось важливе – наприклад, фото чи відео, – значить попередньо зберігаємо їх, оскільки після очищення кешу вони можуть бути недоступними.
- Чистимо фото- та відеоредактори. Якщо ви користуєтеся різними редакторами для ретушування фото та обробки відео, треба знати, що в таких додатках також зберігаються ваші фото і відео, тому звідти їх теж треба видаляти.
- Видаляємо непотрібні записи в диктофоні.
- Чистимо історію пошуку в браузерах. Наприклад: Safari – очистити історію та дані.
- Перевіряємо, чи не висить у телефоні оновлення iOS, яке вже скачали, але ще не встановили. У такому вигляді воно займає пам’ять. Тому якщо таке є, то потрібно його встановити.
Рекомендуємо дотримуватися цих порад, щоб ваш iPhone 12 працював швидко і ефективно. А з якісним ремонтом допоможемо ми.