Руслана Загайкевич

  • Ця вишукана пані вміє під мелодійні ритми навчити розкривати в собі жіночність. 51-річна Руслана Загайкевич у власній школі викладає майстерність східних танців, організовує в Івано-Франківську всеукраїнські змагання і сама бере активну участь у конкурсах у різних куточках України. Хоча танці не завжди були її пристрастю.

    Змалечку Руслана присвятила своє життя спорту – навчалася в Івано-Франківському коледжі фізичного виховання, займалася плаванням, посідала призові місця в змаганнях, але для подальшого розвитку в цьому керунку бракувало якогось внутрішнього натхнення. Проте щоразу, коли вона по телевізору бачила конкурси з бальних танців чи художньої гімнастики, серце дівчини дивним чином завмирало, а м’язи пересмикувалися.

    Після багатьох років тренерської роботи в школі та університеті Руслана раптом відчула – має щось кардинально змінити у своєму житті. Аби лише там були рух і музика.

    Одного разу вона випадково потрапила в гурток театру-студії пластичної драми, де жінці одразу сподобалося. Якраз на той час, у 90-х, неабиякої популярності почав набирати фітнес. Руслана легко і швидко опанувала всі його види. Але незабаром жінка знову замислилася над зміною діяльності. Про офісну роботу не могло бути й мови – це геть не відповідало енергійному темпераменту Руслани.

    ruslana-zagajkevych

    Франківчанка згадала, як її завжди захоплював танець живота і наскільки неймовірні відчуття він викликає. Вирішила зосередитися на східних танцях. Почалися численні майстер-класи, уроки, конкурси…

    Цікаво, що вже на першому всеукраїнському змаганні для початківців Руслана посіла першу сходинку, підкоривши суддів і публіку в номінації «Імпровізація».

    Так уже протягом шести років Руслана Загайкевич керує власною школою зі східних танців. За цей час учні школи – дорослі і малі – встигли продемонструвати таланти і вибороти призові місця на багатьох конкурсах.

  • Як зазначає жінка, зацікавленість східними танцями в Івано-Франківську виникла не так давно. Саме тому Прикарпаття ще й близько не розкрило свій потенціал на всеукраїнській арені східних танців. Серед лідерів – Львів, Київ і Чернівці, а також східна і південна Україна.

    «У школу здебільшого приходять починати навчання «з нуля», тобто без будь-якої попередньої танцювальної підготовки чи досвіду, – каже Руслана Загайкевич. – Таким учням для здобуття належного рівня, аби виступати в конкурсах, потрібно значно більше часу, ніж професійному танцюристу. Найдужче болить, коли бачу в людині значний потенціал, вкладаю у нею свої знання, енергію і зусилля, а вона через деякий час зненацька втрачає інтерес до занять».

    Цікаво, що, як правило, діти значно швидше, аніж дорослі, опановують усі танцювальні па. «Просто малеча позбавлена внутрішніх комплексів і страхів», – пояснює франківчанка.

    До речі, про комплекси. Руслана Загайкевич наголошує на чудодійній силі східних танців не лише на фізичному, але й на психологічному рівні. Для здоров’я – колосальна користь: унікальна гімнастика одночасно для всіх суглобів і груп м’язів. «А найголовніше, – підкреслює Руслана, – східний танець вчить жінку любити себе і вивільнює її сексуальність».

    Наталя МОСТОВА

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!