Сучасний телевізор: якісна картинка та гарний дизайн

  • Сьогодні майже кожна родина в Україні проводить за телеекраном мінімум декілька годин на день. Це не тільки щоденне отримання новин, але і спосіб провести час, адже більшість звичних розваг, на жаль, стали недоступними через війну. 

    Тому багатьох цікавить інформація про актуальні моделі телевізорів за вигідними цінами та з гарантією.

    В процесі вибору телевізора найчастіше покупців цікавить не тільки розмір діагоналі, а і якість зображення. 

    Інтернет-магазин Samsungshop пропонує різноманітні моделі телевізорів. Саме виробник Samsung відомий тим, що він розробляє екрани з чітким зображенням, насиченими кольорами, реалістичною картинкою. Найкращі екрани – фішка цього бренду. Асортимент дуже широкий, на будь-який смак. Наприклад, телевізори Samsung QLED 8K.

    Обираючи новий телевізор, хотілось би знати, чи не шкідливо проводити час біля екрану? Адже ми звикли з дитинства: “відійди подалі від телевізора”, “телевізор дивитися не більше 30 хвилин на день”…

    То ж правда це чи міф?

    Справа в тому, що в ті часи, коли формувалося “правило”, що телевізор дивитися шкідливо, це дійсно було так! Адже застарілі телевізори мали ряд технічних недоліків, які зараз вже не характерні для сучасних моделей:

    1. Раніше екрани телевізорів складалися з зображень, які не стабільно знаходяться на моніторі, а постійно змінюються, блимають і мерехтять. Таке мерехтіння примушувало очі напружуватись і погіршувало зір. Натомість теперішні екрани працюють за іншим принципом, і мерехтіння в них відсутнє.
    2. Колишні екрани складалися з точок, які за розміром більші, ніж здатне розрізнити наше око. Таким чином, зображення сприймалося зором як нечітке. А якщо дивитися на такий екран тривалий час, це призводило до деградації сітківки.  

    Зараз нечіткість зображення не характерне для телевізорів.

    Якщо в назві моделі телевізора фігурує вираз “8К”, це означає, що на екрані поміщається 7680 пікселів по горизонталі і 4320 пікселів по вертикалі. А отже, зображення дуже чітке, і точно можна не боятися деградації сітківки. 

    Яскравість екранів старих моделей телевізорів також була далекою від ідеалу. Діапазон зміни яскравостей на екрані був втричі меншим, ніж природно сприймає око. Тому цей фактор також впливав на втому ока і погіршував зір. 

  • Сьогодні ця проблема вирішена:

    QLED-телевізори працюють за технологією квантових точок (Quantum Dot). Це крихітні кульки нано-розміру, кожна з яких може випромінювати світло різного кольору. В результаті генерується зображення ідеальної яскравості, яке сприймається нашим зором як натуральне.

    Також такі екрани можна дивитися навіть при сонячному світлі або під кутом: все одно картинку буде добре видно. 

    Також негативний вплив на здоров’я чинило випромінювання, яке було властиве для старих телевізорів. Не рекомендували навіть сидіти біля телевізора ближче, ніж 1,5 – 2 метри. 

    Зараз в конструкції телевізора відсутня електронно-променева трубка, яка була джерелом випромінювання. Сучасні телевізори працюють за іншою технологією, а значить, можна не боятися цього шкідливого фактору.

    Отже, як бачимо, сьогодні розвиток технологій сягнув такого рівня, що телеекран вже не шкодить нашому здоров’ю. 

    Якісні телевізори – це чітка картинка, красивий дизайн і ніякого випромінювання!

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!