За даними оперативників ДПСУ, це організував 48-річний житель Львівщини, добре обізнаний з ділянкою Закарпаття.
Оперативники Чопського прикордонного загону викрили ще один канал незаконного переправлення через кордон громадян України призовного віку. Про це йдеться на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.
Заходи з викриття правопорушення проводилися у співпраці зі співробітниками Нацполіції, за процесуального керівництва Ужгородської окружної прокуратури.
Переправники підшуковували охочих через спільних знайомих або через соцмережі, забезпечували їх доставку у прикордоння власним транспортом та супроводжували до держрубежу. Цього разу перетин кордону планувався у районі міста Хуст, на українсько-румунській ділянці. Чоловікам наказали доїхати громадським транспортом до Ужгорода, звідки їх мали довезти до кордону автомобілем пособника.
Організатора протиправної схеми затримали учора ввечері в місті Ужгород. При ньому також знайшли грошові кошти за оборудку у розмірі 18000 доларів США. За цю суму чоловік мав доправити до кордону двох «клієнтів» – жителів Київської та Івано-Франківської областей.
У ході пошукових заходів прикордонники виявили на околиці села Чертеш Хустського району залишений транспортний засіб марки «Volkswagen» української реєстрації. За інформацією оперативників, водій, щойно дізнався про затримання організатора, висадив «клієнтів» посеред дороги. Аби сховати легковик, водій зіштовхнув його у кювет, а сам втік у невідомому напрямку.
Наразі особу пособника встановлено, проводяться пошукові заходи. Транспортний засіб поміщено на штрафмайданчик Хустського РУП ГУНП у Закарпатській області.
Організатора незаконного переправлення осіб через кордон затримали у порядку ст.208 КПК України. Вирішується питання про повідомлення йому підозри у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».
Я недостатньо роблю. Хтось робить більше, ніж я. Та що я там допомагаю, це мало. Мій чоловік не воює і я відчуваю себе винною. Те, що я роблю – це ніщо в порівнянні з тим, що роблять інші. Скільки таких та схожих фраз мені доводиться чути й читати від людей, які допомагають військовим. Та коли
Здається, до Івано-Франківська поволі наближається відчуття Різдва. Бо ходиш між отими вогниками, штучними гілками, величезними псевдопряничними чоловічками і не розумієш, чому оте все має викликати у тебе відчуття радости та магії Різдва. У часи війни воно все швидше викликає роздратування і нерозуміння: нащо? Але добре, що є митці, які знають і відчувають, що справжнє Різдво
В 2022 році моє місто знаходилось в 100 кілометрах від лінії бойового зткнення — глибокий тил на заході Донецької області. Покровськ, Добропілля, Білицьке, Білозерське і сусідні містечка й села стали прихистком для тисяч вимушених переселенців зі зруйнованих та окупованих населених пунктів. Звісно, близькість фронту відчувалась в усьому — літаки в небі, важка техніка транзитом, пікапи
Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного