Україна має доволі непросту й цікаву історію.
Її унікальні звичаї, здобутки творчих людей і неповторна культура заслуговують чималої уваги.
Саме тому Галицький кореспондент продовжує ділитися цікавими та маловідомими фактами про нашу країну.
А ви знали, що в Україні існує декілька містичних місць, де начебто збирається нечиста сила? Чимало місць, оповитих містичними легендами, пов’язаними з нечистою силою та іншими надприродними явищами. Ці легенди передаються з покоління в покоління, зберігаючи частину народної культури і пояснюючи, як люди в давнину сприймали незрозумілі для них явища.
Серед них:
- Дземброня Івано-Франківської області. За легендами, в цьому селі вночі збирається вся нечиста сила з навколишніх гір. Селяни розповідають, що на полонинах часто можна почути дивні звуки, які не мають природного пояснення. Свої страхи вони пояснюють цими давніми народними повір’ями про те, що саме тут збираються духи та нечиста сила, щоб відзначити своє святкування.
- Лиса гора у Київі. Легенди, пов’язані з Лисою горою, розповідають про те, що це місце було колись культовим центром язичників, де вони здійснювали свої обряди. Згодом гора стала осередком чорної магії, і сьогодні багато людей вважають, що на її схилах зібрані сили темряви.
- Купище Житомирської області. Тут місце, яке отримало назву Громовище, де за переказами збираються нечисті духи та відбуваються аномальні явища. Люди вірять, що це місце має свою особливу енергетику, що зберігається від часів язичництва. До сьогодні багато туристів відвідують це місце, намагаючись доторкнутися до його загадкової аури.
Сьогодні ці легенди, хоч і сприймаються як частина фольклору, досі привертають увагу людей, шукаючих контакту з надприродними силами або ж просто прагнучих доторкнутися до давніх традицій і містичних явищ.
Як повідомляв “Галицький кореспондент”, Україна займає одне з лідерських місць у Європі за різноманіттям птахів. Тут налічується понад 436 видів птахів, що робить її однією з найбагатших країн континенту. Серед найвідоміших видів можна виділити лелеку білого, журавля сірого, синицю велику, сойку та дятла чорного.