Елеваторне виробництво, або глибока переробка складається з очистки, сушіння та зберігання зерна.
У Бурштині на громадських слуханнях обговорили детальний план території для будівництва заводу «Грін Лактік» з глибинної переробки кукурудзи.
Під виробничі площі мають виділити 12 га, що знаходяться в комунальній власності. На території заводу планується побудувати споруди виробничого, складського та інженерно-технічного призначення. При в’їзді на територію запроєктована адміністративно-побутова будівля з їдальнею.
«Фінальний продукт – виробництво молочної кислоти з подальшою переробкою в органічні полімери. Орієнтовний термін будівництва заводу – 2-3 роки», – йдеться у повідомленні.
Для цього передбачається будівництво елеватора кукурудзи, що є сировиною для переробки. Передбачено сушильний комплекс, щоб довести сировину до нормативних показників та отримати якісну сировину для переробки, а також низку виробничих цехів, де проходитимуть технологічні процеси з глибокої переробки кукурудзи.
Для нормального функціонування підприємства передбачені технічні та допоміжні будівлі та споруди (котельня, трансформаторна підстанція, пождепо, пожрезервуари, очисні споруди), а також декілька автостоянок для вантажного та легкового автотранспорту, зелені відпочинкові зони для потреб працюючих на заводі.
За словами ініціаторів будівництва, майбутній виробничий процес базуватиметься на екологічно безпечних та енергоощадних технологіях. Передбачено спеціальне обладнання для погашення пилу, відповідні фільтри.
Загалом, прийняли рішення направити документацію на містобудівну раду, після чого затвердити на сесії Бурштинської ради.
До теми: На Прикарпатті «ПБС» відремонтує мости за 9 млн гривень