В Івано-Франківську на вулиці Височана, 23а є інклюзивна крамниця, де працюють люди з інвалідністю.
Керівниця й організаторка центру реабілітації громадської організації «Об’єднані любов’ю» Марія Червак розповідає, що у центрі займається понад 25 осіб. А інклюзивні майстерні відвідують понад 150 осіб. В інклюзивній крамниці представлені вироби відвідувачів.
На базі центру діє свічкарня, майстерня в’язання, пошиття, вишивки, а також тут виготовляють писанки, мило, іграшки та матеріали для творчості, які відвідав міський голова Івано-Франківська.
«Ще одним напрямком роботи є допомога сім’ям, хто виховує дітей з інвалідністю. На базі нашого центру є різні зали, інклюзивні майстерні. Все, що ми робимо, відбувається на громадських засадах. Приходять різні волонтери з різних країн світу. В часі війни – це об’єднання, і завдяки цьому ми змогли розширитися», – розповідає Марія Червак.
У час, коли кожен з шукає опору та підтримку, особливо важливо об’єднувати зусилля. Олена Дудзенко, керівниця «Ветеранського простору», зауважує, що ветеранські бізнеси та громадські організації можуть стати силою, яка допомагає не лише ветеранам, а й особливим дітям.
«Ветеранських бізнесів з якими співпрацює «Ветеранський простір», наразі 20. Щодо «Об’єднані любов’ю» – Перший добровольчий хірургічний шпиталь «БРАСС» і «Ветеранський простір» співпрацює не так давно з цією організацією, але ми займаємося ветеранськими бізнесами та посиленням їхньої інформаційної підтримки. Познайомившись з організацією «Об’єднані любов’ю», ми не могли не сприяти тому, щоб більше містян знало про цю організацію, про товар, який виготовляють, вихованці своєї організації. Бо «Ветеранський простір» – це не тільки про зустрічі і заходи. Це і про те, щоби суспільство об’єднувалось. Саме такі організації, як «Об’єднані любов’ю» потребують більше підтримки, навіть від ветеранських бізнесів, від суспільства і разом ми сила, тому підтримуємо цю організацію», – каже Олена Дудзенко.
До теми: Тут все рятує від росіян: франківців чекають у волонтерській крамничці