Сьогодні, 23 лютого, в Івано-Франківській обласній науковій бібліотеці ім. Івана Франка відбулася презентація вже другої книги Наталії Гурницької «Мелодія кави у тональності сподівання».
Львів’янка Наталія Гурницька своїм дебютним романом «Мелодія кави у тональності кардамону» довела, що ніжний і витончений, як старовинне мереживо, український жіночий роман впевнено випереджає закордонних конкурентів у яскравих обкладинках. Один із лідерів за популярністю в Україні 2014 року за рейтингом газети «Факти», він вимагав продовження. І сьогодні мелодія кави, що розповідає історію юної городянки, яка жила і кохала серед кам’яниць і брукованих вулиць міста Лева в середині позаминулого століття, зазвучить знову. У новій тональності — тональності сподівання…
«Це жіночий роман про історію забороненого кохання. Книга написана на основі мемуарів 19 століття і нагадує історію кохання бабусі і дідуся Шептицького. В них було кохання, яке тривало 10 років. Вони не могли бути разом, оскільки жінка була у шлюбі. Згодом закохані змогли офіційно одружитися. З цієї історії я взяла сюжет, і вона мені дуже сподобалася. До того ж історії забороненого кохання актуальні завжди”, – розповідає автор.
Наталія Гурницька поділилася, що їй хотілося написати твір як кіно. Вікова аудиторія твору від 12 років, хоча письменниця розповідає, що на книзі є позначка 16+. Видання популярне серед молодих дівчаток, пан середнього віку та літніх леді 92 років.
«Ну це життя, трохи є еротики , але це життя. Так буває», – відгукуються поважні читачки.
Авторка каже, що її книгами цікавляться навіть чоловіки. “Очевидно їм цікаво, як жінка відчуває, як жінка бачить кохання, як жінка ставиться до чоловіка», – розповідає Наталія Гурницька. Письменниця мріє, щоб за її романами зняли серіал.
А ще Наталія Гурницька додала, що їй сподобався Івано-Франківськ. “Франківськ такий маленький компактний та комфортний. Мені він навіть чимось нагадує Львів часів XIX століття. Коли він був менший і не був такий розлогий”, – сказала авторка.
Нагадаємо, В Івано-Франківську відкрили “Галицьку світлицю“.
Вікторія ЗВАРУН