Працювати вони почали 25 лютого — на другий день повномасштабного вторгнення російських терористів. У мирний час тут навчалися студенти, зараз — цех із виготовлення спальних мішків для українських воїнів.
У приміщенні працюють викладачі та студенти, кожен із них має своє завдання. Хтось шиє, хтось робить заготовки, а хтось з’єднує їх шпильками для пошиття, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на “Суспільне Карпати”.
Доцентка кафедри дизайну Ганна Макогін розповідає, що ідея шити спальні мішки для воїнів виникла у перші дні повномасштабної війни.
“У соціальних мережах я прочитала, що іванофранківці зайнялися волонтерством, зокрема виготовлення спальників. Я зв’язалася з волонтеркою і домовилися про співпрацю”, — сказала Ганна Макогін.
З її слів, спальники шиють 12 людей. Спочатку розкроюють, потім виготовляють деталі та зшивають їх. Для пошиття спального мішка довелося трохи змінити параметри виробу, адже вони були розраховані лише для людини зростом до 180 см, розповідає доцентка кафедри дизайну і теорії мистецтва Надія Бабій. Зараз вона скріплює шпильками елементи для капюшона спальника.
Тканину для виробу постачають волонтери. На один мішок йде до 2,5 м тканини. Готовий виріб передають волонтерам, а ті — відвозять їх українським захисникам.
Читайте також: На Прикарпатті волонтери виготовляють сухі борщі для українських воїнів