“Це місце дійсно пам’ятне для нас. Справа в тому, що ми тут познайомилися, недалеко проживали, часто тут ходили, їздили, він працював тут недалеко, і це місце дійсно пам’ятне для нас. Я мріяла і хотіла, щоби на цьому місці був він, ми будемо до нього приходити і думати, що він живий”, – розповідає дружина загиблого Оксана Підлужна.
“Він був людиною справедливою, чесною, можна сказати, що його виховала в дитинстві і вулиця, яка теж зробила його людиною з витримкою, справедливою. Він поступав по чесності. І, відповідно, за покликом свого серця, прийняв рішення, бо вважав, що йому потрібно бути тут, в ці складні часи. Він повернувся з Польщі, щоби захищати Україну і став добровольцем в лавах Збройних сил України”, – каже донька загиблого Павла Підлужного Мар’яна Підлужна.
“На фасаді Центру патріотичного виховання імені Степана Бандери ми відкриваємо анотаційні дошки за бажанням рідних наших героїв. Ми хочемо, щоби про всіх наших героїв знала громада. На сьогодні у нашій громаді вже понад 300 хлопців та дівчат віддали свої життя за Україну”, – йдеться у повідомленні.