У Франківську запрошують на тренінг з ненасильницького спілкування

  • Восьмигодинний тренінг «Дар конфлікту в Ненасильницькому спілкуванні» проведе сертифікована тренерка з Німеччини Ірмтрауд Каушат.

    Метод Ненасильницького спілкування заснував у 60-х роках американський психолог Маршалл Розенберг. Метод навчає емоційної компетентності – чути власні найглибші потреби та потреби інших, а також ідентифікувати і чітко формулювати те, що «живе в нас».

    Під час заходу навчатимуть, як глибоко слухати себе та інших через практики емпатії; учасники досліджуватимуть, як проживати конфлікти та болючі досвіди в безпечному просторі; ознайомляться з процесом вирішення конфлікту в дусі ненасильницького спілкування; відчують, як з особистого зцілення виростає нова якість взаємодії в команді, спільноті, родині.

    «Ми звикли боятися конфліктів, оминати їх десятою дорогою, засуджувати чи одразу нападати, якщо щось пішло не так, іти на компроміси і вимагати їх від інших. А чи можливо по-іншому? Так! – каже співорганізаторка Аурелія Боляк. – Конфлікт може стати даром для глибшого пізнання себе та іншої людини».

    Цей тренінг найперше для тих, хто:

    • працює з людьми (психологи, соціальні працівники, освітяни, координатори команд, волонтери та інші);
    • шукає нові способи вирішення старих конфліктів без уникання, компромісів, звинувачень;
    • хоче навчитись обирати разом без тиску і конкуренції, створюючи стосунки у близькості, довірі, порозумінні та турботі одне про одного;
    • вірить, що мова, вибір і співпричетність можуть змінити світ, починаючи з нас.

    Тренерка Ірмтрауд Каушат підтримує українців з 2014 року. Під час повномасштабного вторгнення це вже третій її візит в Україну. Тренерка навчає методу Ненасильницького спілкування в різних містах України.

    Ірмтрауд живе в Німеччині та працює в Міжнародному центрі Ненасильницького спілкування (CNVC) більше 25 років. Виросла в післявоєнній Німеччині з почуттям провини і сорому за історію Німеччини. Ненасильницьке спілкування допомогло їй розрізнити провину/сором і відповідальність. Саме з цієї відповідальності, надихнувшись роботою Маршалла Розенберга, Ірмтрауд вибрала для себе шлях – ділитися Ненасильницьким спілкуванням в регіонах конфлікту, наприклад, Ізраїль/Палестина, Кенія, Україна та Сомалі, де допомагає підтримувати діалог та соціальні зміни.

    Тренінг відбудеться в Івано-Франківську 21 травня в конференц-залі Університету Короля Данила (вул. Є.Коновальця, 35) з перекладом на українську мову. Учасники отримають відповідний сертифікат.

  • Організовують подію «СпільноМи», Роксолана Мельник і «Мова Серця», Аурелія Боляк

    Детальніше про подію – за посиланням.

     

     

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!