У Калуші відбулось чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Калуської міської ради, на якому обговорили заходи щодо санітарно-епідемічного благополуччя на території громади в літній період 2021 року.
Головний спеціаліст Калуського міського управління Держпродспоживслужби Тетяна Чернієнко акцентувала на проблемах, які слід вирішувати в Калуші для попередження захворюваності на кишкові інфекції, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Вікна“.
За її словами, воду в системи централізованого водопостачання і КП “Водотеплосервіс” і ТОВ “Карпатнафтохім” беруть з річки. Проте на “Карпатнафтохімі” проводиться додаткова очистка, зокрема, є фільтри. Тому навіть у паводковий період вода належної якості. Додаткова водопідготовка, за її словами, потрібна і “Водотеплосервісу”.
Ще одна проблема Калуша, яка негативно впливає на екологічну і епідеміологічну ситуацію, це відсутність централізованого водовідведення у житлових масивах Хотінь, Підгірки і Височанка. Загалом по Калушу 30 км мереж водопостачання не забезпечені водовідведенням, а це, за словами Тетяни Чернієнко, суперечить законодавству.
До теми: немає світла та води: у Калуші сталась аварія