Сім груп працюють на лінії фронту – у Харківській, Донецькій, Луганській, Запорізькій, Миколаївській та Херсонській областях. Щодня члени груп виїжджають на пошуки тіл.
До Єдиного реєстру зниклих безвісти від початку травня внесли інформацію про понад 23 тисячі осіб. За рік Офіс уповноваженого щодо осіб, зниклих безвісти, встановив місце перебування приблизно 8 тисяч осіб і повернув тіла понад 1500 загиблих воїнів.
Про це пише “Українська правда” з посиланням на уповноваженого із питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, Олега Котенка на брифінгу в Києві.
“Від початку травня запрацював Єдиний реєстр зниклих безвісти за особливих обставин… Усі рідні, які розшукують зниклих безвісти, які зверталися в Національну поліцію із заявою про зникнення людини, і ті, хто звертався до Офісу уповноваженого щодо осіб, які зникли безвісти, до цього реєстру внесені. Це понад 23 тисячі людей”, – йдеться у повідомленні.
Котенко зазначив, що це не означає, що всі вони зникли за особливих обставин. За даними Офісу уповноваженого з питань зниклих безвісти, до реєстру автоматично внесли 23 700 осіб, про яких попередньо заявили родичі.
За даними Котенка, за рік роботи Офісу встановили місце перебування близько 8 тисяч осіб зниклих безвісти.
Офіс уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, за рік роботи перевірив близько 150 звільнених населених пунктів на предмет поховань, відпрацював понад 500 локацій на деокупованих територіях та повернув тіла понад 1500 загиблих воїнів.
Читайте також: Прикарпатці можуть повідомити про російські дрони у небі: як це зробити